Velká sedací souprava do U rozkládací BLADE W2 - pravá

Velká sedací souprava do U rozkládací BLADE W2 - pravá

Velká sedačka do U rozkládací s úložným prostorem, ZÁRUKA 3 a 5 LET, š/v/h1,h2 3230/900/2530,1730, stavitelné opěrky hlavy, barevné varianty.

Potahové materiály - Náš TIP: Jak vybrat potahová materíál. Při objednávce zadejte ve 3. kroku objednávky do poznámky!

 Nabídka tkanin Standart   Nabídka ekokůží Standart   Nabídka tkanin Cleanaboo   Nabídka Italských tkanin nejvyšší kvality Sempersa

Potahové materiály

CLEANABOO technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 3 roky!!! Další v nabídce je špičková potahová látka PERSEMPRA. Díky technologii NANO STOP SYSTEM, výrobce dosáhl u těchto tkanin špičkových parametrů s odolností proti oděru až 165 000 cyklů. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 5 let!!! Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!! Zaplaíte pouze rozdíl vceně látky.

Veklá sedačka do U rozkládací s úložným prostorem BLADE W2 - pravá

Velké sedací souprava do U v moderním stylu, má nastavitelné opěrky hlavy. Na dřevěný rám jsou upevněny pružiny, na které je nalepená Bonellová matrace. Tento způsob je zárukou kvality, pohodlí a trvanlivosti sedací soupravy, který vám bude spolehlivě sloužit po mnoho let. Tato sedačka do U je, rozkládací s úložným prostorem, vhodná pro každodenní spaní. Pevná opírací část je velmi pohodlná a komfortní, optimálně přizpůsobena vašim zádům. Zajímavým doplňkem je dřevěná deska, sloužící k bezpečnému odložení například nápojů. Tato moderní sedací souprava do U je také v levém provedení. Barevné varianty jsou šedá, bílá, černá, hnědá, červená, zelená, fialová, oranžová a mnoho dalších. Podívejte se na vzorníky STANDARD, CLEANABOO a PERSEMPRA.

Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkosti, jsou tyto vhodné sedací soupravy na každodenní spaní. Budete spát každou noc kvalitně a zdravě.

Sedací soupravy do U rozkládací s úložným prostorem - specifikace:

Rozkládací Ano
Úložný prostor Ano
Šířka 3230 mm
Výška 900 mm
Hloubka 1 2530 mm
Hloubka 2 1730 mm
Výška sezení 430 mm
Hloubka sezení 570 mm
Plocha postele 2600 x 1270 mm
Dodání 5 - 10 týdnů

Sedačky do U rozkládací s úložným prostorem BLADE W2

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Standart - záruka 2 roky
Záruka:
až 5 let
Kód:
TOM-872229
Expedice:
5 - 10 týdnů
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.