Taburet WEGA - malý

Taburet WEGA - malý

Taburet je univezální, výška je podle objednaného typu sedačka ZÁRUKA 3 a 5 LET, š/h 430/430 mm. mnoho barevných variant.

Potahové materiály - Náš TIP: Jak vybrat potahová materíál. Při objednávce zadejte ve 3. kroku objednávky do poznámky!

 Nabídka tkanin Standart   Nabídka ekokůží Standart   Nabídka tkanin Cleanaboo   Nabídka Italských tkanin nejvyšší kvality Sempersa

Potahové materiály

CLEANABOO technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 3 roky!!! Další v nabídce je špičková potahová látka PERSEMPRA. Díky technologii NANO STOP SYSTEM, výrobce dosáhl u těchto tkanin špičkových parametrů s odolností proti oděru až 165 000 cyklů. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 5 let!!! Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!! Zaplaíte pouze rozdíl vceně látky.

 

Taburet WEGA - malý 43 x 43 cm

Univerzální taburet vhodný téměř ke všem modelům a typům sedacích souprav. Výška taburetu je přizpůsobena výšce sedací soupravy.

Malý taburet - specifikace:

Rozkládací Ne
Úložný prostor Ne
Šířka 430 mm
Výška dle přání
Hloubka
430 mm
Plocha postele   -
Dodání 3 - 7 týdnů
Potahové materiály - Třídy:
Mat. Standart - záruka 2 roky
Záruka:
až 5 let
Kód:
TOM-880381
Expedice:
3 - 7 týdnů