Kvalitní sedačky pro váš byt a dům přímo od výrobce

Chcete si pořídit kvalitní sedačku za skvělou cenu a nevíte si rady? Nabídky různých e-shopů jsou nepřehledné a ceny zboží jsou pro vás nezajímavé? Pak jste zcela jistě u nás správně. Zde najdete pohodlné polské i české sedačky té nejvyšší kvality, roztříděné do přehledných kategorií a podkategorií, podle toho, jakou sedačku chcete. U sedaček hraje roli především tvar, velikost, materiál, barva a v neposlední řadě CENA. Díky přímému kontaktu s výrobci je ta naše vždy nejlepší a dokážeme také zajistit sedačky na míru nebo s individuálními úpravami podle vašich potřeb. Pokud najdete levnější, neváhejte nás kontaktovat. Dalším kritériem je variabilita, to znamená, že musí být rozkládací, třeba i s úložným prostorem. Najdete zde sedačky velké, ale také sedačky do malého bytu.

Tedy pokud přemýšlíte nad novou, pohodlnou sedací soupravou, jste zde správně. Kvalitní a pohodlné sedací soupravy se dnes vyrábějí nejen u nás, ale také v celé Evropě. Proto jsme se rozhodli naší nabídku zaměřit nejen na české sedací soupravy, ale také zahraniční, například sedací soupravy z Polska.

Kvalitní sedací soupravy Polsko

Polsko dnes patří mezi jednoho z největších výrobců nejkvalitnějších sedacích souprav v Evropě. Polské sedací soupravy jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů a podle posledních desénových trendů a díky distribuci po celé Evropě, patří i k nejlevnějším výrobcům sedacích souprav. Sedací soupravy z Polska vřele doporučujeme pro jejich špičkové dílenské zpracování, moderní design a dlouhou životnost.

Kvalitní sedačky - 3 a 5 let záruka v ceně.

Protože jsme si jisti kvalitou nabízených sedaček, rozhodli jsme se u vybraných produktů prodloužit záruku z 2 na 3 roky (36 měsíců), a nově dokonce 5 let (60 měsíců) a to zcela ZDARMA.
(Stále platí, že u výrobků se standardní zárukou 2 roky, si jí můžete prodloužit také na 3 roky za 7% a 5 let za 12% z ceny výrobku).

Na Pohodlné sedací soupravy jsou dnes kladeny vysoké nároky. Nejen, že musí mít velkou výdrž, proto jsou materiály klasické látkové, ale také z kůže a nesmíme zapomenout na dnes velmi oblíbené sedací soupravy z ekokůže. V sortimentu máme rozkládací sedací soupravy pro každodenní spaní, polohovací sedací soupravy klasické i moderní, pak malé i velké sedací soupravy a samozřejmě rohové, do U, rustikální, luxusní, různé sestavy a také pohovky, gauče a křesla.

Řadit dle:
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.