Sedací soupravy rozkládací

Jestliže máte jen jeden obytný pokoj a musíte spojit ložnici s obývacím pokojem, potřebujete k sezení i ke spaní pouze jeden kus nábytku. Ideálním řešením jsou sedací soupravy rozkládací. Velkou výhodou klasické sedací soupravy rozkládací s úložným prostorem je právě skladovací prostor, kterého není v malých bytech nikdy dost.

Rozkládací sedačky

Dalším žádaným artiklem, je rozkládací sedačka. Nejvíce je využijí majitele garsoniér a bytů, kde je ložnice a obývák v jedné místnosti. Pokud je tento pokoj malých rozměrů, pak je ideální rohová rozkládací sedačka, která vám ušetří mnoho místa. Rohové sedačky rozkládací nabízí celkem velký úložný prostor. Rozkládací rohová sedačka je velice vhodná pro každodenní spaní. Nabídka rozkládacích sedaček

V nabídce najdete sedací soupravy v nejrůznějších barvách, materiálech a tvarech, například oblíbená sedací souprava 3 2 1 rozkládací nebo rozkládací sedací souprava s úložným prostorem. Pokud vám ovšem žádná rozkládací sedací souprava nevyhovuje nebo je někde za nižší cenu, kontaktujte nás. Rádi vám uděláme individuální nabídku. Podívejte se také na sedací soupravy levné, rohové, rozkládací, do U, moderní, luxusní a sestavy. Nabízíme také pohovky, gauče a křesla.

Rozkládací sedací soupravy

Řadit dle: