Sedací soupravy do U

Velice moderní, s velkou užitnou plochou, jsou sedací soupravy ve tvaru U. Nejen, že nabízejí mnoho míst k sezení, ale také si na ní může pohodlně ulehnou několik lidí a odpočívat. Některé modely se dají také rozložit a nabízí nemalé, úložné prostory. U některých sedacích souprav do U se dá pomocí taburetu vytvořit letiště, na kterém se pohodlně vyspí 2 až 3 lidé. Nevýhodou sedací soupravy do U je velká prostorová náročnost, takže je nejvhodnější pouze do bytů a domů s velkými pokoji.

Sedací soupravy ve tvaru U

Nabídka je našeho eshopu je široká, ale pokud vám žádna sedací souprava do tvaru U nevyhovuje nebo je někde za nižší cenu, kontaktujte nás. Rádi vám uděláme individuální nabídku. Podívejte se také na sedací soupravy rohové, rozkládací, kožené, rustikální, moderní, luxusní a sestavy. Nabízíme také pohovky, gauče a křesla.

Sedačky do U

Sedačky ve tvaru U se vyznačují velkou sedací plochou, mají však velké nároky na prostor a zaberou mnoho místa. Proto sedačky do U doporučujeme především pro rodinné domy nebo velkoprostorové byty, prostě tam, kde máte opravdu dostatek místa. Nabídka sedaček do U

Sedací soupravy U

Řadit dle:
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.