Sedací soupravy do U VITRO - levá

Sedací soupravy do U VITRO - levá

Sedačky ve tvaru U moderní, ZÁRUKA 3 a 5 LET, š/v/h 3220/960/2250, Špičková kvalita, mnoho barevných variant.

Potahové materiály - Náš TIP: Jak vybrat potahová materíál. Při objednávce zadejte ve 3. kroku objednávky do poznámky!

Nabídka tkanin Standart   Nabídka ekokůží Standart   Nabídka tkanin Cleanaboo   Nabídka Italských tkanin nejvyšší kvality Sempersa

Potahové materiály

CLEANABOO technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 3 roky!!! Další v nabídce je špičková potahová látka PERSEMPRA. Díky technologii NANO STOP SYSTEM, výrobce dosáhl u těchto tkanin špičkových parametrů s odolností proti oděru až 165 000 cyklů. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 5 let!!! Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!! Zaplaíte pouze rozdíl v ceně látky.

Sedací souprava do U rozkládací s úložným prostorem VITRO - levá

Neobvykle sofistikovaná sedací souprava VITRO, je navržena primárně v elegantním duchu. Moderní sedačky jsou ukázkovou kombinací klasického a moderního stylu, díky čemuž učíní z Vašeho obývacího pokoje útulné a příjemné prostředí. Luxusní sedačky VITRO mají speciálně navrženy sedadla s opeřadlem, doplněné o pohodlné hlavové opěrky, díky nímž nelze nesedět pohodlně. Rozkládací sedačka se velice snadno promění na komfortní ložnou plochu 253 x 173 cm kdykoliv budete potřebovat. Na dřevěném rámu jsou připevněny pružiny faliste a na ně je nalepena bonellová matrace, což je zárukou vysoké kvality a především dlouholeté životnosti naší sedačky do u. Tyto luxusní sedačky jsou také v provedení pravém. Barevné varianty jsou šedá, bílá, černá, hnědá, červená, zelená, fialová, oranžová a mnoho dalších. Podívejte se na vzorníky STANDARD, CLEANABOO a PERSEMPRA. Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat!

 Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkosti, jsou tyto sedací soupravy vhodne i na každodenní spaní. Budete spát každou noc kvalitně a zdravě.

Rozkládací sedací soupravy s úložným prostorem VITRO- specifikace:

Rozkládací: Ano
Úložný prostor: Ano
Šířka: 3220 mm
Výška: 960 mm
Hloubka:
2250 mm
Výška sezení: 490 mm
Výška opěradla: 450  mm
Šířka boku: 320 mm
Plocha postele:
2530 x 1730 mm
Dodání: 5-10 týdnů

Sedací soupravy akce

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Standart - záruka 2 roky
Záruka:
až 5 let
Kód:
TOM-928302
Expedice:
5-10 týdnů
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.