Sedací souprava U rozkládací FILIP IV

Sedací souprava U rozkládací FILIP IV

Kvalitní levná designová sedací souprava U rozkládací s úložným prostorem a bočnicemi, boneloové, matrace š/v/h 2820/720-850/1450, 21 barev. variant

Levné sedací soupravy do U rozkládací s úložným prostorem a FILIP IV

Designová sedací supravy ve tvaru U s úložným prostorem FILIP IV, patří mezi levné sedačky ve tvaru U rozkládací, ve velmi profesionálním dílenském zpracování a moderním, designovém stylu. Luxusní nádech dodává decentní prošívání sedáku a praktické polštáře se snimatelnými a pratelnými potahy. Na rozdíl od FILIP III, má navíc bočnice. K výrobě této sedací soupravy do tvaru U rozkládací s úložným prostorem, byly použity velice kvalitními materiály. Korpus je zhotoven z borovicového dřeva, dřevotřísky a překližky. Polštáře jsou zhotoveny z kvalitní pěny, čímž je zaručeno maximální pohodlí a měkkost při opření. Sedáky rohové sedačky do U rozkládací FILIP IV, jsou zhotoveny z boneloových pružin, které jsou použity také ve sklopném opěradle, což je zárukou dlouholeté životnosti. FILIP IV je proto také vhodná jako sedací souprava na každodenní spaní. A právě proto patří FILIP IV mezi nejlevnější sedací soupravy do U ve vysoké kvalitě! Levná sedací souprava U FILIP IV je v 21 barevných variantách například šedá, hnědá, černá, žlutá, oranžová, červená, růžová, fialová a další. FILIP najdete také ve menším provedení zde jako FILIP I a s bočnicemi jako FILIP II.

Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkosti, jsou tyto vhodne sedací soupravy na každodenní spaní. Budete spát každou noc kvalitně a zdravě.

Specifikace rohové sedačky:

Rozkládací Ano
Úložný prostor Ano
Šířka 2520 mm
Výška 720 - 850 mm
Hloubka H1, H2
1450, 1450 mm
Výška sezení 460 mm
Hloubka sezení -
Plocha postele
2820 x 1220 mm
Dodání 3 - 8 týdnů

Sedačky do U rozkládací s úložným prostorem FILIP IV

Filip:
Alova 46 + 71
Záruka:
24 měsíců
Kód:
DOM-906174
Expedice:
3 - 8 týdnů
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.