Sedací souprava rohová rozkládací DETROIT + křeslo - levá

Sedací souprava rohová rozkládací DETROIT + křeslo - levá

Malé levné sedací soupravy rohové rozkládací s úložným prostorem + pohodlné křeslo, ZÁRUKA 3 a 5 LET, š/v/h 2300/870/1550, barevné varianty

 Nabídka tkanin Standart   Nabídka ekokůží Standart   Nabídka tkanin Cleanaboo   Nabídka Italských tkanin nejvyšší kvality Sempersa

Potahové materiály

CLEANABOO technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 3 roky!!! Další v nabídce je špičková potahová látka PERSEMPRA. Díky technologii NANO STOP SYSTEM, výrobce dosáhl u těchto tkanin špičkových parametrů s odolností proti oděru až 165 000 cyklů. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 5 let!!! Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!! Zaplaíte pouze rozdíl vceně látky.

Náš TIP 1: Potahový materiál zadejte v objednávce ve 3. kroku do poznámky! Více ZDE

Náš TIP 2: Silikonovou náplní v poduškách získáte nesrovnatelně pohodlnější opírání. Koupit ZDE

Malá levná sedačka rohová rozkládací DETROIT + pohodlné křeslo - levá

Novinkou v naší nabídce je malá rohová sedací souprava DETROIT, je skvělým posezením do malometrážních bytů a dá se koupit jako komplet s velice pohodlným křeslem ve stejném stylu. Malá rohová sedačka je velice pohodlná a funkční, díky rozměrům 230 x 155 cm a díky dostatečné ploše k spánku a úložnému prostoru, je vhodná k trvalému spaní. Zárukou kvality je dřevěný rám, na kterém jsou připevněny pružiny falis a přilepeny sedáky na jádře z Bonellových pružin a kvalitními potahovými látkami, získáváte koupi této malé rohové sedací soupravy dlouholetého služebníka. Tato rohová sedací souprava je také v provedení pravém. Barevné varianty jsou šedá, bílá, černá, hnědá, červená, zelená, fialová, oranžová a mnoho dalších. Podívejte se na vzorníky STANDARD, CLEANABOO a PERSEMPRA. Skvělým doplňkem je desénový taburet, sloužící k pohodlnému opřeni nohou.

Rohovou sedačku můžete koupit také zvlášť, nebo jen křeslo.

Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkosti, je tato sedací souprava do U vhodná na každodenní spaní. Budete spát každou noc kvalitně a zdravě.

Sedací soupravy s klřesllem - specifikace:

  Rohová sedačka Křeslo  
Rozkládací Ano ne  
Úložný prostor Ano ne  
Šířka 2300 mm 840 mm  
Výška 870 mm 870 mm  
Hloubka
1550 mm 850 mm  
Plocha postele 2000 x 1450 mm -  
Dodání 5 - 10 týdnů 5 - 10 týdnů  

Sedačky rohové s křeslem DETROIT

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Standart - záruka 2 roky
Záruka:
36 měsíců
Kód:
TOM-880372
Expedice:
5 - 10 týdnů
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.