Sedací souprava ORIN

Sedací souprava ORIN

Moderní sedací souprava ORIN 2+2+1 , ZÁRUKA 3 a 5 LET, š/v/h 1930,1240/ 930,930/ 860,860, TOP kvalita, mnoho barevných variant.

Potahové materiály - Náš TIP: Jak vybrat potahová materíál. Při objednávce zadejte ve 3. kroku objednávky do poznámky!

 Nabídka tkanin Standart   Nabídka ekokůží Standart   Nabídka tkanin Cleanaboo   Nabídka Italských tkanin nejvyšší kvality Sempersa

Potahové materiály

CLEANABOO technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 3 roky!!! Další v nabídce je špičková potahová látka PERSEMPRA. Díky technologii NANO STOP SYSTEM, výrobce dosáhl u těchto tkanin špičkových parametrů s odolností proti oděru až 165 000 cyklů. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 5 let!!! Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!! Zaplaíte pouze rozdíl v ceně látky.

Sedací souprava do obývacího pokoje

 Obývací pokoj je většinou plný života a pohodlná sedací souprava učiní tento prostor opravdu příjemným. Ať už bavíte své hosty, nebo jen tak odpočíváte se svou rodinou, při nějakém tom pěkném filmu. Určitě se toužíte posadit do sedačky, která Vám poskytne dostatečné pohodlí a podporu při Vašem lenošení. Pohodlná sedačka se skládá z 2x pohovka ORIN a 1x křeslo ORIN. ORIN má podstatně vyšší opěrnou část, než je běžně obvyklé, což zvyšuje celkový komfort při jejím užívání. Boční podloketníky jsou měkce polstrovány. Na dřevěném rámu jsou připevněny pružiny faliste a na ně je nalepena bonellová matrace, což je zárukou vysoké kvality a především dlouholeté životnosti naší sedací soupravy. Barevné varianty jsou šedá, bílá, černá, hnědá, červená, zelená, fialová, oranžová a mnoho dalších. Podívejte se na vzorníky STANDARD, CLEANABOO a PERSEMPRA. Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat!

 Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkosti, jsou tyto sedací soupravy vhodne i na každodenní spaní. Budete spát každou noc kvalitně a zdravě.

Sedací soupravy s křeslem - specifikace:

  Pohovka Křeslo
Rozkládací: Ne Ne
Úložný prostor: Ne Ne
Šířka: 1930 mm 1240 mm
Výška: 930 mm 930 mm
Hloubka:
860 mm 860 mm
Výška sezení: 430 mm 430 mm
Hloubka sezení:
520 mm 520 mm
Dodání: 5-10 týdnů 5-10 týdnů

Pohovky gauče otomany

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Standart - záruka 2 roky
Záruka:
až 5 let
Kód:
TOM-918260
Expedice:
5-10 týdnů
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.