Sedací souprava do U ONTARIO 2 - levá

Sedací souprava do U ONTARIO 2 - levá

Velké sedačky do U rozkládací s úložným prostorem, š/v/h 3250/910/2050, stavitelné opěrky hlavy, barevné varianty

Sedací souprava do U rozkládací 2 úložné prostory ONTARIO 2 - levá

ONTARIO 2 patří mezi velké sedací soupravy do U. Navíc je rozkládací, se dvěma úložnými prostory, což vám nabízí možnost uložení nejen peřin. Snadnému zvedání sedací plochy je nápomocen systémem snadného otvírání, který usnadňuje přístup k úložnému prostoru. Na pevný rám jsou připevněny falisté pružiny. Na nich pak sedák z vysoce pružné a kvalitní HR pěny (také studená pěna). Výplně sedací soupravy ve tvaru U jsou z kvalitního silikonu, což zaručuje stabilitu a vysokou kvalitu tohoto systému. Rohová sedačka do U je také v pravém provedení. Na výběr je široká škála potahových materiálů a barevných variant. Podívejte se na vzorníky HOME MAGIC.

Potahové materiály: 

Špičková inovativní technologie MAGIC HOME, renomovaného Polského světového výrobce, výrazně zvyšuje odolnost proti ušpinění. Snižuje absorpci rozlitých kapalin, kdy se tekutina ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Velice jednoduše odstraníte například čmouhy od propisek, kdy stačí obyčejná guma a klasicky jí „vygumujete“. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový a vaše sedačky jsou nezničitelné! Záruka výrobce 5 LET. Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!!

Matrace:

Matrace ze studené pěny se označují zkratkou HR, což je z anglického High Redilience , to v doslovném překladu znamená „velice pružná“. Vyznačují se velice dobrou pružností, prodyšností, takže skvěle regulují teplotu, Proto právě v zimě vás hřejí a v létě chladí. Jsou také označovány jako zdravotní matrace.

Specifikace:

Rozkládací Ano
Úložný prostor Ano 2x
Šířka 3250 mm
Výška 900 mm
Hloubka 1 2050 mm
Hloubka 2 1730 mm
Plocha postele 2650 x 130 mm
Dodání 3 - 7 týdnů
Záruka:
24 měsíců
Kód:
WRX-885927
Expedice:
3 - 7 týdnů
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.