Rouška respirační s akt. stříbrem FFP2 pratelná SPECIAL 30ks

Rouška respirační s akt. stříbrem FFP2 pratelná SPECIAL 30ks

30 ks Certifikovaná respirační rouška 3-vrstva s vrstvou aktivního stříbra, 30x pratelná bez ztráty filtračních vlastností převyšující FFP2

Podívejte se na naše hodnocení

3-vrstva respirační rouška SPECIAL se na rozdíl od klasických chirurgických roušek vyznačuje mnohonásobnou životností. Díky prostřední ze tří vrstev, která je vlastně aktivní filtrační vrstvou pokrytou aktivním stříbrem a chráněná oběma krajními vrstvami z netkané textilie, umožňuje mnohonásobné použití a praní v teplotě maximálně 30ºC a opětovně používat a to až 30 krát! To zajišťuje vysokou účinnost těchto antibakteriálních respiračních roušek.

Dalším důležitým prvkem je velmi vysoká prodyšnost (Dp cca 21,96 Pa) což umožňuje její mnohahodinové použití a zajišťuje luxusní komfort! K výrobě obou svrchních vrstev je použity jemný, nedráždivý materiál z netkané textilie bez zápachu, velice šetrné k pokožce tváře, neobsahující latex, skelná vlákna ani jiné prvky působící alergie.

Antibakteriální účinnost je dosažena aktivní složkou (aktivní stříbro), která působí jen ve vlhkém stavu, to znamená, upevněná na ústech je aktivní. Proto jsou zachyceny částice (bakterie, viry) buď usmrcené nebo paralyzované a jejich kmeny se nerozmnožují. Více informací o léčivých účincích stříbra najdete ZDE. Materiál nesublimuje ani po dlouhodobém skladování. V suchém prostředí je stálý.

Odborný článek o materiálu s filtrační účinností 99% převyšující filtrační vlastnosti třídy FFP2, z kterého jsou roušky ušity najdete ZDE.

Rouška SPECIAL a její správné použivání

Dbejte prosím na správné používání respirační roušky SPECIAL. Rouška neboli maska musí těsnit a její okraje se po celém obvodu musí dotýkat kůže vašeho obličeje, jinak je její účinek nesprávný! Viz. foto níže.

 

Respirační rouška SPECIAL - sprovné použivání Klasickáchirurgická rouška - nesprívné použivání

Filtrační schopnost (maximální schopnost odstranění všech částic, které mají průměr 0,3 mikronu nebo větší) a certifikáty

FFP1 min. 80% Evropský standard definovaný normou EN 149-2001
FFP2 min. 94% Evropský standard definovaný normou EN 149-2001
N95 min. 95% Americký standard definovaný normou NIOSH-42CFR84
KN95 min. 95% Čínský standard definovaný normou GB2626-2006
FFP3 min. 99,95% Evropský standard definovaný normou EN 149-2001
N100 min. 99,97% Americký standard definovaný normou NIOSH-42CFR84

Jednoduše řečeno, evropský ekvivalent FFP2 je srovnatelný s N95 a KN95. Evropský standard FFP3 je srovnatelný s N100.

Záruka:
24 měsíců
Kód:
VIT-935198
Expedice:
u Vás do 2 prac. dnů
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.