Rohové sedací soupravy

Sedací soupravy rohové zcela jistě patří k těm nejžádanějším. Ať už je to dáno pohodlným sezením nebo flexibilním počtem míst k sezení z hlediska maximálního využití plochy nebo úsporou místa díky specifickému tvaru do L. Právě proto je rohová sedací souprava využívána převážně do menších bytů. Rohová sedací souprava může být zhotovena z různých materiálu jako je například látka, ekokůže a pravá kůže. K sedací rohové soupravě si pak můžete dokoupit taburet nebo samostatné křeslo, které zvýši počet míst k sezení. Rohové sedací soupravy mohou být také rozkládací a s úložným prostorem.

Rohová sedací souprava - řešení bez kompromisů

Sedací souprava rohová vám ušetří mnoho místa a zároveň nabízí velkou úžitnou plochu k sezení. Další velkou výhodou většiny rohových sedacích souprav je možnost rozkladu a úložného prostoru. Je prostě vhodná všude tam, kde si sestavu nemůžete z nedostatku místa dovolit.

Pokud vám žádná sedací souprava rohová nevyhovuje nebo je někde za nižší cenu, kontaktujte nás. Rádi vám uděláme individuální nabídku. Podívejte se také na sedací soupravy levné, rozkládací, do U, rustikální, luxusní, různé sestavy a samozdřejmě také pohovky, gauče a křesla.

Sedací soupravy rohové rozkládací

Nejlepší využití místa nabízí rohová sedací souprava s úložným prostorem. Vzhledem malým nárokům na prostor a možnosti uskladnění například, méně potřebných věcí, jsou rohové sedací soupravy rozkládací, ideální do malých jednopokojových či dvoupokojových bytů a garsoniér. Materiály používané na sedací soupravy rohové rozkládací, jsou jako u jiných výrobků. Nepřeberné množství látkových potahů nejrůznějších barev a materiálu, kombinace s ekokůží nebo rozkládací rohové sedací soupravy z pravé kůže.

Rohové sedačky

Rohová sedačka je specifická svou prostorovou nenáročností a relativně velkou sedací plochou. Hlavní výhoda rohové sedačky je především jejím umístěním do některého rohu pokoje, čímž ušetříte mnoho místa. Sedačky rohové mohou být také rozkládací, s úložným prostorem. Nabídka rohových sedaček

Rohové sedací soupravy rozkládací

Řadit dle:
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.