Rohová sedací souprava s úložným prostorem LEXUS V2 - pravá

Rohová sedací souprava s úložným prostorem LEXUS V2 - pravá

Velice kvalitní designové kožené sedací soupravy s úložným prostorem, ZÁRUKA 3 ROKY, š/v/h 3160/900/2230, barevné varianty, látka, EKO kůže

Velké sedací soupravy rohové s úložným prostorem LEXUS V2 - pravý roh

Potahové materiály třídy A Potahové materiály třídy B Potahové materiály třídy C Potahové materiály třídy D Potahové materiály třídy E Potahové materiály třídy F Potahové materiály z přírodní kůže

Kolekce LEXUS V2 je vyrobená z nejlepších materiálů. Měkká a pružná pěna v polštářích zaručuje neobvykle pohodlné sezení. Sedací části jsou vybaveny Bonellovými pružinami zaručujícími rovnou a pohodlnou plochu nejen k sezení, ale také na spaní. Proto je velké sedací souprava LEXUS V2 vhodná jako sedací souprava na každodenní spaní. Další velkou výhodou je možnost, kdy zákazník si může sám navrhnout sedačku podle vlastního přání. Na žádost zákazníka přizpůsobíme rohovou sedačku s úložným prostorem LEXUS V2 konkrétnímu interiéru. Tato sedací souprava s úložným prostorem je dostupná také jako rozkládací s úložným prostorem. LEXUS V2 můžeme zařadit také mezi kožené sedací soupravy. Nabízíme jej také v levé veriantě nebo jako menší rohovou sedačku rozkládací V1, gauč, pohovku, křeslo a taburet. V nabídce je široká škála nejen potahových tkanin, přehledně rozdělených do 6 skupin, ale také velice kvalitních EKO kůže a potahy z přírodních kůží.

Systém LEXUS V2 je chráněn ochrannou známkou OHIM (Office for Harmonization in the Internal Market - Úřad pro harmonizaci na vnitřním trhu)

Potahové materiály:  

Špičková inovativní technologie MAGIC HOME, renomovaného Polského světového výrobce, výrazně zvyšuje odolnost proti ušpinění. Snižuje absorpci rozlitých kapalin, kdy se tekutina ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Velice jednoduše odstraníte například čmouhy od propisek, kdy stačí obyčejná guma a klasicky jí „vygumujete“. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový a vaše sedačky jsou nezničitelné! Záruka výrobce 5 LET.

Další špičkovou technologií je CLEANABOO. Tato technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!!

Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkosti, jsou tyto vhodne sedací soupravy na každodenní spaní. Budete spát každou noc kvalitně a zdravě.

Specifikace:

Rozkládací Ne
Úložný prostor Ano
Šířka 3160 mm
Výška 900 mm
Hloubka
2230 mm
Výška sezení 420 mm
Hloubka sezení -
Dodání 2 - 5 týdnů

Kožené sedací soupravy LEXUS V2 - pravá

Šedá sedací souprava

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Třída A - záruka 2 roky
Záruka:
36 měsíců
Kód:
YAN-905320
Expedice:
2-5 týdnu
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.