Rohová sedací souprava rozkládací s barem FORTE - pravá

Rohová sedací souprava rozkládací s barem FORTE - pravá

Moderní rohová sedací souprava rozkládací s barem a úložným prostorem, ZÁRUKA 3 ROKY, š/v/h 2720/870/1590, rohová sedačka s barem, barevné varianty

Potahové materiály - Náš TIP: Jak vybrat potahová materíál. Při objednávce zadejte ve 3. kroku objednávky do poznámky!

 Nabídka tkanin Standart   Nabídka ekokůží Standart   Nabídka tkanin Cleanaboo   Nabídka Italských tkanin nejvyšší kvality Sempersa

Potahové materiály

CLEANABOO technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 3 roky!!! Další v nabídce je špičková potahová látka PERSEMPRA. Díky technologii NANO STOP SYSTEM, výrobce dosáhl u těchto tkanin špičkových parametrů s odolností proti oděru až 165 000 cyklů. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 5 let!!! Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!! Zaplaíte pouze rozdíl vceně látky.

Rohová sedačka rozkládací s úložným prostorem a barem FORTE - pravá

Moderní rohová sedací souprava rozkládací s barem ideální do designových obývacích pokojů. Dřevěný bar v barvě wenge (tmavě hnědá) je vysouvací a na jeho dně jsou otvory na sklenice a láhve, které zamezující jejich převržení. Schovat zde můžete například dálkové ovládače, časopisy a podobně. Vysouváni baru je na pojezdech, proto je velice pohodlné a plynulé. Rohová sedací souprava se vyznačuje skvělým dílenským zpracováním detaily a funkčností, take díky možnosti každodenního spaní a úložným prostorem. Rozkládací rohová sedačka je vyrobena z kvalitního dřevěného rámu, na kterém jsou připevněny pružiny falis a na ně je nalepena bonellová matrace, což je zárukou vysoké kvality a dlouholeté životnosti této rozkládací rohové sedací soupravy. Tato rohová sedací souprava je také v levém provedení. Barevné varianty jsou šedá, bílá, černá, hnědá, červená, zelená, fialová, oranžová a mnoho dalších. Podívejte se na vzorníky STANDARD a CLEANABOO.

Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkosti, jsou tyto vhodne sedací soupravy na každodenní spaní. Budete spát každou noc kvalitně a zdravě.

Specifikace:

Rozkládací Ano
Úložný prostor Ano
Šířka 2720mm
Výška 870 mm
Hloubka
1590 mm
Výška sezení 430 mm
Plocha postele 2000 x 1450 mm
Dodání 5 - 10 týdnů

 

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Standart - záruka 2 roky
Záruka:
36 měsíců
Kód:
TOM-878087
Expedice:
5 - 10 týdnu
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.