Rohová sedací souprava rozkládací BERN L - levá

Rohová sedací souprava rozkládací BERN L - levá

Moderní rohová sedací souprava rozkládací s úložným prostorem, ZÁRUKA 3 a 5 LET, š/v/h 2570/880/1570 mm, mnoho barevných variant.

Potahové materiály - Náš TIP: Jak vybrat potahová materíál. Při objednávce zadejte ve 3. kroku objednávky do poznámky!

 Nabídka tkanin Standart   Nabídka ekokůží Standart   Nabídka tkanin Cleanaboo   Nabídka Italských tkanin nejvyšší kvality Sempersa

Potahové materiály

CLEANABOO technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 3 roky!!! Další v nabídce je špičková potahová látka PERSEMPRA. Díky technologii NANO STOP SYSTEM, výrobce dosáhl u těchto tkanin špičkových parametrů s odolností proti oděru až 165 000 cyklů. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 5 let!!! Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!! Zaplaíte pouze rozdíl vceně látky.

Rohová sedací souprava rozkládací s úložným prostorem BERN L - levá

BERLIN L je ideální rohová sedací souprava rozkládací do obývacího pokoje. Vyznačuje se vysokou kvalitou zpracování a funkčností. Tato rozkládací rohová sedačka je vhodná pro celodenní spaní a nabízí dostatečná úložný prostor. Praktické jsou kvalitní vyprofilované podušky, ideální k pohodlnému opírání a podpoře zad. Boční podloketníky jsou měkce polstrovány. Na dřevěném rámu jsou připevněny pružiny faliste a na ně je nalepena bonellová matrace, což je zárukou vysoké kvality a dlouholeté životnosti této rozkládací rohové sedací soupravy. Tato  rohová sedací souprava je také v  provedení pravém. Barevné varianty jsou šedá, bílá, černá, hnědá, červená, zelená, fialová, oranžová a mnoho dalších. Podívejte se na vzorníky STANDARD, CLEANABOO a PERSEMPRA.

Skvělým doplňkem je desénový taburet, sloužící k pohodlnému opřeni nohou.

Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkosti, jsou tyto vhodne sedací soupravy na každodenní spaní. Budete spát každou noc kvalitně a zdravě.

Sedací soupravy rohové rozkládací s úložným prostorem - specifikace:

Rozkládací Ano
Úložný prostor Ano
Šířka 2570 mm
Výška 880 mm
Hloubka
1570 mm
Výška sezení 430 mm
Hloubka sezení 570 mm
Plocha postele 2000 x 1450 mm
Dodání 5 - 10 týdnů

Sedačky rohové rozkládací s úložným prostorem BERN L

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Standart - záruka 2 roky
Záruka:
až 5 let
Kód:
TOM-882620
Expedice:
5 - 10 týdnů
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.