Retro křeslo moderní s područkami CORLEONE

Retro křeslo moderní s područkami CORLEONE

Velice kvalitní moderní retro křeslo s dřevěnámi područkami, ZÁRUKA 3 ROKY, š/v/h 830/840/560, barevné varianty, potahy z látky, eko kůže nebo kůže

Pohodlné retro křeslo moderní s područkami područek CORLEONE

Potahové materiály třídy A Potahové materiály třídy B Potahové materiály třídy C Potahové materiály třídy D Potahové materiály třídy E Potahové materiály třídy F Potahové materiály z přírodní kůže

Moderní retro křeslo s područkami Corleone je spojením moderního a klasického stylu. Dokáže nadchnout nadčasovým stylem a pěkným tvarem. Toto pohodlné křeslo je vyroben moderními technologickými postupy, ale stylizovaný do retro stylu způsobí, že každé místo získá nenapodobitelný ráz. Designové křeslo Corleone je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů. Celá konstrukce je vyrobená z kvalitního tvrdého dřeva včetně područek, v sedácích je použita velmi pružná pěna a falisté pružiny. Všechny tyto prvky poskytují kvalitní sezení a pohodlí. Corleone si můžete pořídit také jako kožené křeslo. Vyberte si z široké škály potahových tkanin, přehledně rozdělených do 6 skupin, ale také velice kvalitních EKO kůže a potahy z přírodních kůží.

Potahové materiály:  

Špičková inovativní technologie MAGIC HOME, renomovaného Polského světového výrobce, výrazně zvyšuje odolnost proti ušpinění. Snižuje absorpci rozlitých kapalin, kdy se tekutina ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Velice jednoduše odstraníte například čmouhy od propisek, kdy stačí obyčejná guma a klasicky jí „vygumujete“. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový a vaše sedačky jsou nezničitelné! Záruka výrobce 5 LET.

Další špičkovou technologií je CLEANABOO. Tato technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!!

Matrace:         

Matrace ze studené pěny se označují zkratkou HR, což je z anglického High Redilience , to v doslovném překladu znamená „velice pružná“. Vyznačují se velice dobrou pružností, prodyšností, takže skvěle regulují teplotu, Proto právě v zimě vás hřejí a v létě chladí. Jsou také označovány jako zdravotní matrace.

Specifikace:

Rozkládací Ne
Úložný prostor Ne
Šířka 830 mm
Výška 840 mm
Hloubka
560 mm
Výška sezení -
Hloubka sezení -
Plocha postele (s taburetem)
-
Dodání 2 - 5 týdnů

Kožené křeslo retro s dřevěnými područkami CORLEONE

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Třída A - záruka 2 roky
Záruka:
24 měsíců
Kód:
YAN-905256
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.