Pohovky

Koupi luxusní pohovky získáte místo nejen pro denní odpočinek a spánek, ale například také nouzové místo pro přespání. Moderní pohovky jsou proto velice praktické třeba do kuchyně, pracovny, pokoje pro hosty, ale také velice dobře poslouží jako místo ke sledování televize.

Pohovka s úložným prostorem

Ne málo úložného prostoru, která hlavně v malém bytě je vždy zapotřebí, vám nabízí pohovka s úložným prostorem. Prostor vám poslouží pro uložení nejrůznějších věcí a přitom je budete mít stále vždy rychle po ruce, jelikož přístup je velice jednoduchý.

Pohovky na míru

Žádáným artiklem jsou pohovky na míru. Naší nejprodávanější a nejflexibilnější pohovka je pohovka OKEY v rozměrech 120, 130, 140, 150, 160 cm.

Nabídka je opravdu pestrá a najdete zde nejen klasické, ale také luxusní pohovky. Pokud však vám žádna z pohovek, nevyhovuje nebo je někde za nižší cenu, kontaktujte nás. Rádi vám uděláme individuální nabídku. Podívejte se také na sedací soupravy levné, rozkládací, do U, kožené, rustikální, moderní, luxusní a sestavy. Nabízíme také kožené pohovky, gauče a křesla.

Řadit dle: