Pohovka s úložným prostorem IMPULS

Pohovka s úložným prostorem IMPULS

Luxusní desindové moderní malé pohovky s úložným prostorem, špičková kvalita, š/v/h 1670/710/920, HR pěna, látka, eko kůže a kůže, barevné varianty

Potahové materiály třídy A Potahové materiály třídy B Potahové materiály třídy C Potahové materiály třídy D Potahové materiály třídy E Potahové materiály třídy F Potahové materiály z přírodní kůže

Pohovky s úložným prostorem IMPULS - malé designové luxusní

Pohovka IMPULS patří mezi velice pohodlné moderní pohovky, vyrobena podle posledních designových trendům. Na úzkých nožkách nebo dřevěných nožkách (záleží na výběru zákazníka). Příjemně měkká matrace, která je zhotovena z velice kvalitní HR pěny, je připevněna na falisté pružiny, upevněné v rámu z bukového dřeva, zajišťující potřebnou pružnost malé pohovky IMPULS. Tato kombinace zajišťuje maximální pohodlí a dlouhou životnost! V nabídce také jako kožená pohovka, gauč, křeslo a taburet. V nabídce je široká škála nejen potahových tkanin, přehledně rozdělených do 6 skupin, ale také velice kvalitních EKO kůže a potahy z přírodních kůží. IMPULS se dá se použít také jako rohová pohovka.

Potahové materiály:  

Špičková inovativní technologie MAGIC HOME, renomovaného Polského světového výrobce, výrazně zvyšuje odolnost proti ušpinění. Snižuje absorpci rozlitých kapalin, kdy se tekutina ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Velice jednoduše odstraníte například čmouhy od propisek, kdy stačí obyčejná guma a klasicky jí „vygumujete“. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový a vaše sedačky jsou nezničitelné! Záruka výrobce 5 LET.

Další špičkovou technologií je CLEANABOO. Tato technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!!

Matrace:         

Matrace ze studené pěny se označují zkratkou HR, což je z anglického High Redilience , to v doslovném překladu znamená „velice pružná“. Vyznačují se velice dobrou pružností, prodyšností, takže skvěle regulují teplotu, Proto právě v zimě vás hřejí a v létě chladí. Jsou také označovány jako zdravotní matrace.

Specifikace:

Rozkládací Ne
Úložný prostor Ano
Šířka 1670 mm
Výška 710 mm
Hloubka
920 mm
Výška sezení 440 mm
Plocha postele -
Dodání 3 -5 týdny

Malá kožená rohová pohovka IMPULS

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Třída A - záruka 2 roky
Záruka:
36 měsíců
Kód:
YAN-905108
Expedice:
3-5 týdnu
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.