Pohovka rozkládací OKTAWIA

Pohovka rozkládací OKTAWIA

Pohovka rozkládací s úložným prostorem, š/v/h 1630/970/910, barevné varianty.

Pohovka rozkládací s úložným prostorem OKTAWIA

Pohovka OKTAWIA, je luxusní pohodlná malá rozkládací pohovka s úložným prostorem, ze systému OKTAWIA "2W" s bočnicemi "BL" a "BP". Na konstrukci z dřevěného rámu jsou připevněny falisté pružiny. Na nich je pak připevněn sedák z vysoce pružné a kvalitní HR pěny (také studená pěna). Výplně jsou z kvalitního silikonu, což zaručuje stabilitu a vysokou kvalitu tohoto systému. Na výběr je široká škála potahových materiálů a barevných variant. Podívejte se na vzorníky HOME MAGIC.

Potahové materiály: 

Špičková inovativní technologie MAGIC HOME, renomovaného Polského světového výrobce, výrazně zvyšuje odolnost proti ušpinění. Snižuje absorpci rozlitých kapalin, kdy se tekutina ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Velice jednoduše odstraníte například čmouhy od propisek, kdy stačí obyčejná guma a klasicky jí „vygumujete“. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový a vaše sedačky jsou nezničitelné! Záruka výrobce 5 LET. Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!!

Matrace:

Matrace ze studené pěny se označují zkratkou HR, což je z anglického High Redilience , to v doslovném překladu znamená „velice pružná“. Vyznačují se velice dobrou pružností, prodyšností, takže skvěle regulují teplotu, Proto právě v zimě vás hřejí a v létě chladí. Jsou také označovány jako zdravotní matrace.

Specifikace:

Rozkládací Ano
Úložný prostor Ano
Šířka 1630 mm
Výška 970 mm
Hloubka
910 mm
Plocha postele 1870 x 1150 mm
Dodání 3 - 7 týdnů
Záruka:
24 měsíců
Kód:
WRX-896487
Expedice:
3 - 7 týdnů
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.