Pohovka rozkládací moderní TRIK

Pohovka rozkládací moderní TRIK

Designové luxusní pohovky pro každodenní spaní s úložným prostorem, š/v/h 2020/780/1050, špičková kvalita, potahy z látky, eko kůže a kůže

Potahové materiály třídy A Potahové materiály třídy B Potahové materiály třídy C Potahové materiály třídy D Potahové materiály třídy E Potahové materiály třídy F Potahové materiály z přírodní kůže

Pohovky rozkládací pro každodenní spaní TRIK - designová moderní pohodlná

Pokud chcete mít svou domácnost nebo kancelář něčím vyjímečnou, moderní pohovka rozkládací s úložným prostorem TRIK s jedinečným designem vát toto přání určitě splní. Svými jednoduchými a čistými tvary a inovativním pojetím se rozkládací pohovka s úložným prostorem TRIK hodí téměř ke každému stylu a to jen rozšiřuje možnosti jejího využití. Díky až futuristickému řešení polohovatelné opěrky zad, se po jejich sklopení, moderní pohovky TRIK promění v rozkládací pohovky pro každodenní spaní.

Matrace se vyznačují vysokou kvalitou a velkým pohodlím. Díky bonelovým pružinám, z kterých jsou vyrobené, nehrozí prosezení a modulová pohovka TRIK vám bude sloužit po dlouhou řádku let. Rám je z prvotřídního bukového dřeva, potažena vysoce kvalitní pěnou a vatou. TRIK je také jako kožená pohovka. V nabídce je široká škála nejen potahových tkanin, přehledně rozdělených do 6 skupin, ale také velice kvalitních EKO kůže a potahy z přírodních kůží.

Systém TRIK je chráněn ochrannou známkou OHIM (Office for Harmonization in the Internal Market - Úřad pro harmonizaci na vnitřním trhu)

 

Potahové materiály:  

Špičková inovativní technologie MAGIC HOME, renomovaného Polského světového výrobce, výrazně zvyšuje odolnost proti ušpinění. Snižuje absorpci rozlitých kapalin, kdy se tekutina ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Velice jednoduše odstraníte například čmouhy od propisek, kdy stačí obyčejná guma a klasicky jí „vygumujete“. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový a vaše sedačky jsou nezničitelné! Záruka výrobce 5 LET.

Další špičkovou technologií je CLEANABOO. Tato technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!!

Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkost

Specifikace:

Rozkládací Ano
Úložný prostor Ano
Šířka 2020 mm
Výška 780 mm
Hloubka
1050 mm
Výška sezení 400 mm
Plocha postele -
Dodání 3 -5 týdnů

Kožená pohovka rozkládací TRIK

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Třída A - záruka 2 roky
Záruka:
24 měsíců
Kód:
YAN-904604
Expedice:
3-5 týdnu
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.