Pohovka levná moderní designová OKEY 160

Pohovka levná moderní designová OKEY 160

Levná pohovka designová moderní, š/v/h 1620/770/1030, HR pěna, vysoká kvalita, potahy z látky

Nejlevnější pohovky designová OKEY 160

Pohodlí a jednoduchost jsou dvě vlastnosti, které vystihují levné moderní pohovky OKEY. Pro svůj jednoduchý a moderní desing se tyto levné pohovky těší stále většímu zájmu zákazníků. Tyto látkové pohovky jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů. Měkká pěna a použité vlnité pružiny zaručují neobvykle pohodlné sezení. V nabídce také jako kožená pohovka. Mimo tyto si je můžete objednat v dalších velikostech 110, 130, 150 cm, dále jako gauč 170, 180, 190, 200 cm a křeslo 70, 80, 90 a 100 cm, čímž se z nich stávají v podstatě pohovky na míru. Celý systém lze doplnit rohem OKEY a vytvořit tak rohovou sedačku nebo sedačku do U. OKEY se dá se použít také jako rohová pohovka. Díky své vysoké kvalitě a velmi nízké ceně, se OKEY 120 řadí mezi nejprodávanější a nejlevnější pohovky.

Náš TIP 1: Polštáře můžete mít v několika variantách. Jako dva velké polštáře (varianta šedá a žlutá nebo šedá a černá) nebo jako dva samostatné menší polštáře. Výplň polštářů je silikon.

Náš TIP 2: Také si můžete vybrat některou z mnoha rozkládacích pohovek, gaučů a křesel, k nim si vyberte z široké škály potahových tkanin, přehledně rozdělených do 6 skupin, ale také velice kvalitních EKO kůže a potahy z přírodních kůží. Koupit ZDE.

Systém OKEY je chráněn ochrannou známkou OHIM (Office for Harmonization in the Internal Market - Úřad pro harmonizaci na vnitřním trhu)

Matrace:         

Matrace ze studené pěny se označují zkratkou HR, což je z anglického High Redilience , to v doslovném překladu znamená „velice pružná“. Vyznačují se velice dobrou pružností, prodyšností, takže skvěle regulují teplotu, Proto právě v zimě vás hřejí a v létě chladí. Jsou také označovány jako zdravotní matrace.

Moderní pohovky látkové - specifikace:

Rozkládací Ne
Úložný prostor Ne
Šířka 1620 mm
Výška 770 mm
Hloubka
1030 mm
Výška sezení  mm
Plocha postele -
Dodání 3 dny

Levné pohovky moderní designové OKEY 120

OKEY - polštáře:
Velké polštáře - šedá + žlutá
Záruka:
36 měsíců
Kód:
YAN-913582
Expedice:
3 dny
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.