Modulová sedací souprava rohová s úložným prostorem AVATAR

Modulová sedací souprava rohová s úložným prostorem AVATAR

Modulová variabilní systémová sedací souprava rohová s úložným prostorem, š/v/h 2040/800/1400, stavitelné opěrky, potahy z látky, eko kůže a kožené

Potahové materiály třídy A Potahové materiály třídy B Potahové materiály třídy C Potahové materiály třídy D Potahové materiály třídy E Potahové materiály třídy F Potahové materiály z přírodní kůže

Modulová variabilní sedací souprava rohová s úložným prostorem AVATAR, pohovka, křeslo

Pokud máte rádi změnu a moderní design, je rozkládací rohová sedačka AVATAR přesně to, co hledáte. Výrobcům se povedlo vytvořit neuvěřitelně praktický systém, kdy se dá AVATAR použít jako pohovka s křeslem a taburetem, rohová sedací souprava s křeslem a taburetem nebo sedací souprava na každodenní spaní. Pevné spojení jednotlivých dílů zajišťují zasouvací úchytky, kterými jednoduše jednotlivé díly k sobě spojujete a můžete vytvořit sedačku nejrůznějších tvarů a rozměrů. Jednotlivé moduly se dají také koupit jednotlivě. K variabilitě přispívají také flexibilní praktické opěrky, jejich výšku můžete nastavit podle potřeby nebo je úplně odstranit. Rozkládací rohová sedačka je vyrobena z rámu z tvrdého dřeva, na kterém jsou připevněny bonellová matrace, což je zárukou vysoké kvality a dlouholeté životnosti této rozkládací rohové sedací soupravy. Opěrky jsou z kvalitní měkké pružné pěny. V nabídce je široká škála nejen potahových tkanin, přehledně rozdělených do 6 skupin, ale také velice kvalitních EKO kůže a potahy z přírodních kůží.

Systém AVARAR je chráněn ochrannou známkou OHIM (Office for Harmonization in the Internal Market - Úřad pro harmonizaci na vnitřním trhu)

Potahové materiály:  

Špičková inovativní technologie MAGIC HOME, renomovaného Polského světového výrobce, výrazně zvyšuje odolnost proti ušpinění. Snižuje absorpci rozlitých kapalin, kdy se tekutina ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Velice jednoduše odstraníte například čmouhy od propisek, kdy stačí obyčejná guma a klasicky jí „vygumujete“. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový a vaše sedačky jsou nezničitelné! Záruka výrobce 5 LET.

Další špičkovou technologií je CLEANABOO. Tato technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!!

Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkosti, jsou tyto vhodne sedací soupravy na každodenní spaní. Budete spát každou noc kvalitně a zdravě.

Specifikace:

  Rohová sedačka (komplet) Pohovka Křeslo Taburet
Rozkládací Ano Ne Ne Ne
Úložný prostor Ano Ne Ne Ne
Šířka 2040 mm 1400 mm 600 mm 120 mm
Výška 800 mm 800 mm 800 mm 340 mm
Hloubka
1400 mm 820 mm 820 mm 580 mm
Výška sezení 400 mm 400 mm 400 mm 400 mm
Plocha postele 2000 x 1400 mm - - -
Dodání 3 -5 týdnů

Kožené sedací soupravy rohové AVATAR

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Třída A - záruka 2 roky
Záruka:
36 měsíců
Kód:
YAN-903889
Expedice:
3-5 týdnu
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.