Rohová pohovka s úložným prostorem AVATAR - modulová

Rohová pohovka s úložným prostorem AVATAR - modulová

Modulová variabilní systémová pohovka rohová s úložným prostorem, š/v/h 1400/800/820, stavitelné opěrky, potahy z látky, eko kůže a kožená

Potahové materiály třídy A Potahové materiály třídy B Potahové materiály třídy C Potahové materiály třídy D Potahové materiály třídy E Potahové materiály třídy F Potahové materiály z přírodní kůže

Rohová pohovka s úložným prostorem AVATAR - modulová variabilní

Pokud máte rádi změnu a moderní design, je pohovka AVATAR ze systému AVATAR přesně to, co hledáte. Výrobcům se povedlo vytvořit neuvěřitelně praktický systém, kdy je možno AVATAR použít jako pohovka k tomu křeslo s taburetem nebo jako rohová sedací souprava s taburetem na každodenní spaní. Pevné spojení jednotlivých dílů zajišťují zasouvací spojky, kterými jednoduše jednotlivé díly k sobě spojujete a můžete vytvořit sedačku nejrůznějších tvarů a rozměrů. Díly se dají dokoupit i jednotlivě. K variabilitě přispívají také flexibilní praktické opěrky, jejich výšku můžete nastavit podle potřeby nebo je úplně odstranit. Modulová pohovka je vyrobena z rámu z tvrdého dřeva, na kterém jsou připevněny bonellová matrace, což je zárukou vysoké kvality a dlouholeté životnosti této pohovky s úložným prostorem. Opěrky jsou z kvalitní měkké pružné pěny. V nabídce je široká škála nejen potahových tkanin, přehledně rozdělených do 6 skupin, ale také velice kvalitních EKO kůže a potahy z přírodních kůží.

Systém AWARAR je chráněn ochrannou známkou OHIM (Office for Harmonization in the Internal Market - Úřad pro harmonizaci na vnitřním trhu)

Potahové materiály:  

Špičková inovativní technologie MAGIC HOME, renomovaného Polského světového výrobce, výrazně zvyšuje odolnost proti ušpinění. Snižuje absorpci rozlitých kapalin, kdy se tekutina ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Velice jednoduše odstraníte například čmouhy od propisek, kdy stačí obyčejná guma a klasicky jí „vygumujete“. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový a vaše sedačky jsou nezničitelné! Záruka výrobce 5 LET.

Další špičkovou technologií je CLEANABOO. Tato technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!!

Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkosti, jsou tyto vhodne sedací soupravy na každodenní spaní. Budete spát každou noc kvalitně a zdravě.

Specifikace:

Rozkládací Ne
Úložný prostor Ano
Šířka 1400 mm
Výška 800 mm
Hloubka
820 mm
Výška sezení 400 mm
Plocha postele -
Dodání 3-5 týdnů

Kožená pohovka AVATAR

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Třída A - záruka 2 roky
Záruka:
36 měsíců
Kód:
YAN-903911
Expedice:
3-5 týdnu
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.