Moderní sedačky do U OPRA U2

Moderní sedačky do U OPRA U2

Sedací soupravy do U OPRA U2, ZÁRUKA 3 a 5 LET, š/v/h 2900/1030/1600, Prvotřídní kvalita, mnoho barevných variant.

Potahové materiály - Náš TIP: Jak vybrat potahová materíál. Při objednávce zadejte ve 3. kroku objednávky do poznámky!

Nabídka tkanin Standart   Nabídka ekokůží Standart   Nabídka tkanin Cleanaboo   Nabídka Italských tkanin nejvyšší kvality Sempersa

Potahové materiály

CLEANABOO technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 3 roky!!! Další v nabídce je špičková potahová látka PERSEMPRA. Díky technologii NANO STOP SYSTEM, výrobce dosáhl u těchto tkanin špičkových parametrů s odolností proti oděru až 165 000 cyklů. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 5 let!!! Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!! Zaplaíte pouze rozdíl v ceně látky.

Sedací souprava do U rozkládací

Vysoce módní skandinávský vzhled a jedinečná funkčnost jsou hlavními rysi naší sedací soupravy do u OPRA U2. Sedací souprava byla vytvořena pro ty z Vás, jenž hledají opravdu kvalitní rozkládací sedačky do u. Prvotřídní materiál použit při výrobě OPRA zaručí, pohodlné užívání po mnoho let. Jednoduchost a funkčnost jsou hlavní synonyma této krásné sedací soupravy do tvaru u. Boční podloketníky jsou měkce polstrovány. Na dřevěném rámu jsou připevněny pružiny faliste a na ně je nalepena bonellová matrace, což je zárukou vysoké kvality a především dlouholeté životnosti naší sedačky do u. Navštivte také naše luxusní sedací soupravy. Barevné varianty jsou šedá, bílá, černá, hnědá, červená, zelená, fialová, oranžová a mnoho dalších. Podívejte se na vzorníky STANDARD, CLEANABOO a PERSEMPRA. Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat!

 Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkosti, jsou tyto sedací soupravy vhodne i na každodenní spaní. Budete spát každou noc kvalitně a zdravě.

Sedačky do obýváku ve tvaru u - specifikace:

Rozkládací: Ano
Úložný prostor: Ano
Šířka: 2900 mm
Výška: 1030 mm
Hloubka:
1600 mm
Výška sezení: 490 mm
Hloubka sezení: 740 mm
Výška opěradla: 430  mm
Šířka boku: 100 mm
Plocha postele:
2700 x 1450 mm
Polštáře: Ano v ceně
Dodání: 5-10 týdnů

Sedačka do u

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Standart - záruka 2 roky
Záruka:
až 5 let
Kód:
TOM-918395
Expedice:
3 - 7 týdnů
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.