Moderní levný rozkládací gauč s úložným prostorem SYD

Moderní levný rozkládací gauč s úložným prostorem SYD

Moderní levný gauč rozkládací s úložným prostorem pro každodenní spaní, ZÁRUKA 3 ROKY, š/v/h 2280/870/930, barevné varianty

Potahové materiály - Náš TIP: Jak vybrat potahová materíál. Při objednávce zadejte ve 3. kroku objednávky do poznámky!

Nabídka tkanin Standart   Nabídka ekokůží Standart   Nabídka tkanin Cleanaboo   Nabídka Italských tkanin nejvyšší kvality Sempersa

Potahové materiály

CLEANABOO technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 3 roky!!! Další v nabídce je špičková potahová látka PERSEMPRA. Díky technologii NANO STOP SYSTEM, výrobce dosáhl u těchto tkanin špičkových parametrů s odolností proti oděru až 165 000 cyklů. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 5 let!!! Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!! Zaplaíte pouze rozdíl v ceně látky.

Moderní levný gauč rozkládací s úložným prostorem SYD

SYD patří mezi moderní levné gauče rozkládací s úložným prostorem, vhodné pro každodenní spaní. Díky šířce 2260 mm a hloubce 970 mm nabízí nejen dostatek místa a pohodlné sezení, ale také velice pohodlné spaní po rozložení gauče. Pěkným designem jsou prošité podušky sloužící nejen jako opěradlo. Kvalitní materiály a perfektní dílenské zpracování, jsou zárukou dlouholeté životnosti a služby právě u vás. Rozkládací gauč je vhodný pro každodenní spaní. Barevné varianty mohou být dle vašeho výběru, například šedá, bílá, černá, hnědá, červená, zelená, fialová, oranžová a mnoho dalších. Podívejte se na vzorníky STANDARD a CLEANABOO.

Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkosti, jsou tyto pohovky vhodne na každodenní spaní. Budete spát každou noc kvalitně a zdravě.

Specifikace:

Rozkládací Ano
Úložný prostor Ano
Šířka 2280 mm
Výška 970 mm
Hloubka
930 mm
Výška sezení 450 mm
Hloubka sezení bez podušek 760 mm
Hloubka sezení s poduškami 500 mm
Plocha postele 1900 x 1450 mm
Dodání 3 - 6 týdnů
Potahové materiály - Třídy:
Mat. Standart - záruka 2 roky
Záruka:
36 měsíců
Kód:
TOM-879373
Expedice:
3-6 týdnu
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.