Moderní levná rozkládací pohovka s úložným prostorem NICKI

Moderní levná rozkládací pohovka s úložným prostorem NICKI

Moderní levné rozkládací pohovky s úložným prostorem pro každodenní spaní, ZÁRUKA 3 ROKY, š/v/h 2000/850/900, barevné varianty

Potahové materiály - Náš TIP: Jak vybrat potahová materíál. Při objednávce zadejte ve 3. kroku objednávky do poznámky!

Nabídka tkanin Standart   Nabídka ekokůží Standart   Nabídka tkanin Cleanaboo   Nabídka Italských tkanin nejvyšší kvality Sempersa

Potahové materiály

CLEANABOO technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 3 roky!!! Další v nabídce je špičková potahová látka PERSEMPRA. Díky technologii NANO STOP SYSTEM, výrobce dosáhl u těchto tkanin špičkových parametrů s odolností proti oděru až 165 000 cyklů. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 5 let!!! Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!! Zaplaíte pouze rozdíl v ceně látky.

Levná moderní pohovka rozkládací s úložným prostorem NICKI

NICKI patří mezi levné rozkládací pohovky pro každodenní spaní s úložným prostorem. Právě díky dostatečné spací ploše a matracím z bonellových pružin, které jsou imunní proti trvalým deformacím z prosezení a proležení, je tato rozkládací pohovka zárukou kvalitního spánku a dlouholeté životnosti. Rozkládání vám usnadní pomocný systém rozkládání, takže k rozložení je třeba jen velice málo síly. Pěkným designový prvkem jsou chromované nožky a praktické, odnímatelné opěrky rukou na suchých zipech a praktické polštáře sloužící nejen k opírání. Barevné varianty mohou být dle vašeho výběru, například šedá, bílá, černá, hnědá, červená, zelená, fialová, oranžová a mnoho dalších. Podívejte se na vzorníky STANDARD a CLEANABOO.

Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkosti, jsou tyto pohovky vhodne na každodenní spaní. Budete spát každou noc kvalitně a zdravě.

Specifikace:

Rozkládací Ano
Úložný prostor Ano
Šířka 2000 mm
Výška 850 mm
Hloubka
900 mm
Plocha postele 2000 x 1450 mm
Dodání 3 - 6 týdnů
Potahové materiály - Třídy:
Mat. Standart - záruka 2 roky
Záruka:
36 měsíců
Kód:
TOM-879371
Expedice:
2-3 týdnu
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.