Malá rohová sedací souprava rozkládací WEGA - pravá

Malá rohová sedací souprava rozkládací WEGA - pravá

Malé rohové sedací soupravy rozkládací s úložným prostorem vysoké kvality, ZÁRUKA 3 a 5 LET, š/v/h 2300/870/1550, mnoho barevných variant.

Potahové materiály - Náš TIP: Jak vybrat potahová materíál. Při objednávce zadejte ve 3. kroku objednávky do poznámky!

 Nabídka tkanin Standart   Nabídka ekokůží Standart   Nabídka tkanin Cleanaboo   Nabídka Italských tkanin nejvyšší kvality Sempersa

Potahové materiály

CLEANABOO technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 3 roky!!! Další v nabídce je špičková potahová látka PERSEMPRA. Díky technologii NANO STOP SYSTEM, výrobce dosáhl u těchto tkanin špičkových parametrů s odolností proti oděru až 165 000 cyklů. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 5 let!!! Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!! Zaplaíte pouze rozdíl vceně látky.

Malá rohová sedačka rozkládací s úložným prostorem WEGA - pravá

Tato opravdu malá rohová sedací souprava byla vyrobena na speciální přání zákazníků. Kritériem byla velikost, pohodlí a funkčnost. Toto vše splňuje levná rohová sedací souprava rozkládací WEGA. S šířkou 230 cm, kvalitním dřevěným rámem, na kterém jsou připevněny pružiny falis a přilepeny sedáky na jádře z bonellových pružin. Spolu s kvalitními potahovými látkami, získáváte koupi této malé rohové sedačky, jak se říká „spoustu muziky za málo peněz". Dostatečná spací plocha je důvod, proč je tato rozkládací sedačka rohová vhodná na pohodlné každodenní spaní. Tato rohová sedací souprava je také v levém provedení. Taburet není součástí. Barevné varianty jsou šedá, bílá, černá, hnědá, červená, zelená, fialová, oranžová a mnoho dalších. Podívejte se na vzorníky STANDARD, CLEANABOO a PERSEMPRA. Skvělým doplňkem je desénový taburet, sloužící k pohodlnému opřeni nohou.

Malá rohová sedací souprava rozkládací s úložným prostorem VEGAS

 Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkosti, jsou tyto vhodne sedací soupravy na každodenní spaní. Budete spát každou noc kvalitně a zdravě.

Sedací soupravy malé rohové rozkládací s úložným prostorem - specifikace:

Rozkládací Ano
Úložný prostor Ano
Šířka 2300 mm
Výška 870 mm
Hloubka
1550 mm
Plocha postele 2000 x 1450 mm
Dodání 5 - 10 týdnů

Sedačky rohové rozkládací s úložným prostorem WEGA

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Standart - záruka 2 roky
Záruka:
až 5 let
Kód:
TOM-875683
Expedice:
5 - 10 týdnů
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.