Malá pohovka moderní LEXUS

Malá pohovka moderní LEXUS

Velice kvalitní designové látkodé kožené pohovky, pohovka na míru, ZÁRUKA 3 ROKY, š/v/h 1770/900/980, barevné varianty, látka EKO kůže

Malá pohovka moderní designová LEXUS

Potahové materiály třídy A Potahové materiály třídy B Potahové materiály třídy C Potahové materiály třídy D Potahové materiály třídy E Potahové materiály třídy F Potahové materiály z přírodní kůže

Kolekce moderní pohovky LEXUS je vyrobená z nejlepších materiálů. Měkká a pružná pěna v polštářích zaručuje neobvykle pohodlné sezení. Sedací části jsou vybaveny Bonellovými pružinami zaručujícími rovnou a pohodlnou plochu nejen k sezení. Další velkou výhodou je možnost, že si zákazník může sám navrhnout pohovku LEXUS podle vlastního přání. Na žádost zákazníka přizpůsobíme moderní pohovku LEXUS konkrétnímu interiéru. LEXUS mužeme očalounit také kvalitní kůži, takže může být také jako kožená pohovka. LEXUS nabízíme také jako velkou rohovou sedačku V2, nebo menší rohovou sedačku rozkládací V1, gauč, křeslo a taburet. V nabídce je široká škála nejen potahových tkanin, přehledně rozdělených do 6 skupin, ale také velice kvalitních EKO kůže a potahy z přírodních kůží.

Systém LEXUS je chráněn ochrannou známkou OHIM (Office for Harmonization in the Internal Market - Úřad pro harmonizaci na vnitřním trhu)

Potahové materiály:  

Špičková inovativní technologie MAGIC HOME, renomovaného Polského světového výrobce, výrazně zvyšuje odolnost proti ušpinění. Snižuje absorpci rozlitých kapalin, kdy se tekutina ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Velice jednoduše odstraníte například čmouhy od propisek, kdy stačí obyčejná guma a klasicky jí „vygumujete“. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový a vaše sedačky jsou nezničitelné! Záruka výrobce 5 LET.

Další špičkovou technologií je CLEANABOO. Tato technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!!

Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkosti, jsou tyto vhodne sedací soupravy na každodenní spaní. Budete spát každou noc kvalitně a zdravě.

Specifikace:

Rozkládací Ne
Úložný prostor Ne
Šířka 1770 mm
Výška 900 mm
Hloubka
980 mm
Výška sezení 420 mm
Hloubka sezení -
Plocha postele (s taburetem)
-
Dodání 2 - 5 týdnů

Kožené pohovky LEXUS

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Třída A - záruka 2 roky
Záruka:
36 měsíců
Kód:
YAN-905382
Expedice:
2-5 týdnu
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.