Luxusní sedací souprava rohová rozkládací OKTAWIA 3 – pravá

Luxusní sedací souprava rohová rozkládací OKTAWIA 3 – pravá

Luxusní rozkládací rohová sedací souprava s úložným prostorem a relaxačním křeslem, š/v/h 3740/970/1610, barevné varianty.

Luxusní sedací souprava rohová rozkládací s úložným prostorem OKTAWIA 3 RELAX

Luxusní sedací souprava rohová rozkládací s úložným prostorem OKTAWIA 3 RELAX, vhodná pro každodenní spaní. Tato rohová sedačka disponuje navíc relaxačním křeslem, které si můžete dát do libovolné polohy. Navíc je součástí také PC stolek s úložným prostorem. Vysokou kvalitu zajišťuje pevná dřevěná konstrukce, sedáky a opěradla z vysoce pružné HR pěny se silikonovou výplní zaručují dlouholetou životnost a pohodlné sezení i spánek. Vysouvací díl má gumová kolečka, které zabraňují poškození podlahy v místech posouvání. Rohová luxusní sedačka rozkládací s úložným prostorem OKTAVIA 3 vychází ze sedačky OKTAWIA 1. Rozdílem je, na levá straně na místo bočnice přidaný PC stolek s úložným prostorem a k němu důmyslně umístěné relaxační polohovací křeslo. Všechny tato komponenty patří do systému OKTAWIA. Možnost dokoupení křesla OKTAWIA 69 s úložným prostorem nebo OKTAWIA RELAX. Podívejte se na vzorníky HOME MAGIC. V nabídce také jako sedací souprava levá.

Potahové materiály: 

Špičková inovativní technologie MAGIC HOME, renomovaného Polského světového výrobce, výrazně zvyšuje odolnost proti ušpinění. Snižuje absorpci rozlitých kapalin, kdy se tekutina ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Velice jednoduše odstraníte například čmouhy od propisek, kdy stačí obyčejná guma a klasicky jí „vygumujete“. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový a vaše sedačky jsou nezničitelné! Záruka výrobce 5 LET. Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!!

Matrace:

Matrace ze studené pěny se označují zkratkou HR, což je z anglického High Redilience , to v doslovném překladu znamená „velice pružná“. Vyznačují se velice dobrou pružností, prodyšností, takže skvěle regulují teplotu, Proto právě v zimě vás hřejí a v létě chladí. Jsou také označovány jako zdravotní matrace.

Specifikace:

Rozkládací Ano
Úložný prostor Ano
Funkce RELAX Ano
PC stolek Ano
Šířka 3740 mm
Výška 970 mm
Hloubka
1610 mm
Plocha postele 1870 x 1570 mm
Dodání 3 - 7 týdnů
Záruka:
24 měsíců
Kód:
WRX-896462
Expedice:
3 - 7 týdnů
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.