Levná rohová sedací souprava rozkládací LOOP - pravá

Levná rohová sedací souprava rozkládací LOOP - pravá

Malé levné rohové sedací soupravy rozkládací s úložným prostorem, vysoké kvality, ZÁRUKA 3 ROKY, š/v/h 2720/920/1590, trvalé spaní, barevné varianty

Potahové materiály - Náš TIP: Jak vybrat potahová materíál. Při objednávce zadejte ve 3. kroku objednávky do poznámky!

Nabídka tkanin Standart   Nabídka ekokůží Standart   Nabídka tkanin Cleanaboo   Nabídka Italských tkanin nejvyšší kvality Sempersa

Potahové materiály

CLEANABOO technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 3 roky!!! Další v nabídce je špičková potahová látka PERSEMPRA. Díky technologii NANO STOP SYSTEM, výrobce dosáhl u těchto tkanin špičkových parametrů s odolností proti oděru až 165 000 cyklů. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 5 let!!! Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!! Zaplaíte pouze rozdíl vceně látky.

Levná rohová sedačka rozkládací s úložným prostorem LOOP - pravá

LOOP je velice moderní malá levná rohová sedací souprava rozkládací s prošíváním. Masivní kulaté bočnice, nadýchané podušky a sedáky, dodávají malé rozkládací rohové sedací soupravě LOOP elegantní tvary a rustikální nádech. To vše je postaveno na nízkých dřevěných nožkách z masivu v barvě Wenge, čímž působí tato malá levná sedací soupravá rohová rozkládací velice elegantně. Další možností je dokoupení taburetu, čímž získáte spací plochu o rozměrech 200 x 140 cm, díky čemuž je vhodná jako sedací souprava na každodenní spaní. Malá sedací souprava rohová rozkládací s úložným prostorem LOOP, je zhotovena z pevného rámu z tvrdého dřeva, na kterém jsou připevněny pružiny falis a přilepeny sedáky na jádře z bonellových pružin. Touto kombinací, spolu s kvalitními potahovými látkami, získáváte koupi této malé rohové sedačky, jak se říká „spoustu muziky za málo peněz". Tato rohová sedací souprava je také v  provedení levém. Barevné varianty jsou šedá, bílá, černá, hnědá, červená, zelená, fialová, oranžová a mnoho dalších. Podívejte se na vzorníky STANDARD a CLEANABOO.

Levná rohová sedačka rozkládací rozkládací s úložným prostorem LOFT

 Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkosti, jsou tyto vhodne sedací soupravy na každodenní spaní. Budete spát každou noc kvalitně a zdravě.

Specifikace:

Rozkládací Ano
Úložný prostor Ano
Silikonové podušky Ne
Šířka 2720 mm
Výška 920 mm
Hloubka
1590 mm
Výška sezení 440 mm
Hloubka sezení 550 mm
Plocha postele (s taburetem)
2000 x 1450 mm
Dodání 5-10 týdnů

Levná sedací soupravy rohové rozkládací s úložným prostorem LOOP - pravý roh

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Standart - záruka 2 roky
Záruka:
36 měsíců
Kód:
TOM-905400
Expedice:
5-10 týdnu
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.