Kvalitní sedací soupravy s 3 a 5 letou zárukou v ceně!

Nevíte si rady s výběrem kvalitní sedací soupravy? Nevíte, na co se soustředit, abyste nenaletěli a nekoupili nekvalitní sedací soupravu?

U nás je to velice jednoduché! Vybrali jsme pro vás, mezi více než stovkou výrobců a abyste se lehce zorientovali, označili jsme je podle kvality stříbrnou a zlatou medaili. A protože jsme si jisti kvalitou nabízených sedacích souprav, rozhodli jsme se u vybraných produktů prodloužit záruku z 2 na 3 roky (36 měsíců), a nově dokonce 5 let (60 měcíců) a to zcela ZDARMA.
(Stále platí, že u výrobků se standatrtí zárukou 2 roky, si jí mužete prodloužit také na 3 roky za 7% a 5 let za 12% z ceny výrobku).

A jak to funguje?

Kvalita sedacích souprav je závislá na dílenském zpracvání a kvalitních materiálech. Důležitá je nejen kostra sedací souravy, matrace a kvalitní pěna nebo silikon, ale velice také záleží na kvalitě potahového materiálu. Zpracování, kostra, matrace, pěna a silikon je u těchto vybraných výrobků vždy ve špičkové kvalitě a vy si můžete zvolit kvalitu potahového materiálu a tím pádem i dobu záruky.

Všechny námi nabízené potahové materiály jsou kvalitní a hlavní rozdíly jsou pouze dva. Jak snadná je údržba při znečištění a jakou má látka odolnost proti otěru. Dnes mají látky běžně 30 000 – 50 000 cyklů, což je více než postačující a vydrží řadu let. O něco větší výdrž mají tkaniny do 100 000 cyklů a pak ty s největší odolností i přes 150 000 cyklů.

Řadit dle: