Ušák křeslo - křeslo s tradicí

Co se Vám vybaví, když se řekne Ušák? Určitě Vás napadlo velké otočné křeslo ušák, na kterém jsme se, mnozí z nás, určitě někdy zatočili. Především je to křeslo, které díky svému nadčasovému designu ani dnes nevychází z módy a nemělo by chybět v žádném bytě, domě či chalupě.

Křesla ušák do obývacího pokoje a nejen tam

Nevíte jak zútulnit a obzvláštnit obývací pokoj, ložnici nebo pracovnu? Křesla ušáky do obývacího pokoje jsou to nejlepší, co pro své bydlení a sebe můžete udělat. Křesla ušáky budou tím nejlepším parťákem při čtení knih, koukání na televizi i při odpoledním odpočinku. Každý z modelů je vhodný doplnit stylovým polštářkem nebo dekou pro komfortnější posezení.

Křesla ušáky – moderní doplněk domácnosti

Křesla ušák je v nabídce v mnoha  provedení - moderní ušák, retro ušák, ale i křeslo ušák s podnožkou, křeslo ušák otočné nebo ušák křeslo s taburetem. Taburety si u nás můžete vybrat i samostatně.
U všech typů se jedná o velmi kvalitní a odolné čalounění, se kterým budete určitě nadmíru spokojeni. Většina modelů je k dostání s dřevěnými nožkami, ale je tu i několik modelů s nožkami kovovými či na jedné designové noze. Stačí si jen vybrat tu správnou kombinaci.

Všechny tyto modely jsou v naší nabídce v mnoha barvách a materiálech, ze kterých si určitě vybere každý.
Velmi moderní křeslo ušák, je hlavně pro svůj netradiční vzhled, křeslo ušák patchwork, které Vás nadchne především svou kombinací barev. Dáváte-li přednost konzervativnějšímu vzhledu, mohlo by Vás zaujmout svým tradičním pojetím retro křeslo ušák, které se vrací do éry své největší slávy. Pokud by Vám ani tato nabídka nestačila, máme pro Vás ještě velmi luxusní kožené křeslo ušák, které je snadno omyvatelné, tudíž si s udržováním čistoty nemusíte dělat starosti.

Křeslo ušák pro seniory, ale nejen pro ně!

Polohovací křeslo ušák je vhodné jak pro babičky a dědečky tak i pro mladou moderní rodinku, jelikož si u něj přijde každý na své. Mladší generace ocení ušák křeslo jako vhodný designový kousek, který u Vás doma oživí každý koutek. Naopak starší určitě ocení jeho nenahraditelnou pohodlnost. Navíc může mít křeslo ušák pro seniory polohovací podnožku. Je také velice stabilní, aby se seniorům lépe a bezpečně po delším sezení z křesla vstávalo.
Budeme velice rádi, když si z naší nabídky vyberete, protože křeslo ušák levně seženete právě u nás.

Řadit dle: