Křeslo ušák skandinávský styl POLLYANNA

Křeslo ušák skandinávský styl POLLYANNA

Luxusní designový retro ušák, špičková kvalita, bukové dřevo, š/v/h 870/1060/870, potahy z látky, eko kůže a kůže, barevné varianty

Potahové materiály třídy A Potahové materiály třídy B Potahové materiály třídy C Potahové materiály třídy D Potahové materiály třídy E Potahové materiály třídy F Potahové materiály z přírodní kůže

Ušák křeslo ve skandinávském stylu POLLYANNA

Křesla ušáky POLLYANNA patří mezi velice pohodlné luxusní ušáky skandinávského stylu. Na úzkých bukových nožkách je pevný rám z bukového dřeva, ústící do tenkých zaoblených bočnic, které v případě přání zákazníka mohou být i v rovné variantě. Velice pohodlný posez zajišťuje matrace z bonelovývh pružin, potažena velice kvalitní měkkou pěnou, zajišťující potřebnou pružnost, která ke tak specifická pro ušák křeslo POLLYANNA. Tato kombinace zajišťuje maximální pohodlí a dlouhou životnost! Nabízíme širokou škálu nejen potahových tkanin, přehledně rozdělených do 6 skupin, ale také velice kvalitních EKO kůže a potahy z přírodních kůží. POLLYANNA se dá se použít také jako křeslo ušák pro seniory. Také je možnost u této pohovky snížit zadní opěrnou část.

Potahové materiály:  

Špičková inovativní technologie MAGIC HOME, renomovaného Polského světového výrobce, výrazně zvyšuje odolnost proti ušpinění. Snižuje absorpci rozlitých kapalin, kdy se tekutina ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Velice jednoduše odstraníte například čmouhy od propisek, kdy stačí obyčejná guma a klasicky jí „vygumujete“. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový a vaše sedačky jsou nezničitelné! Záruka výrobce 5 LET.

Další špičkovou technologií je CLEANABOO. Tato technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!!

Křesla ušáky  levně - specifikace:

Rozkládací Ne
Úložný prostor Ne
Šířka 870 mm
Výška 1060 mm
Hloubka
870 mm
Výška sezení -
Plocha postele -
Dodání 3 -5 týdny

Křesla ušáky kožené POLLYANNA

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Třída A - záruka 2 roky
Záruka:
36 měsíců
Kód:
YAN-913034
Expedice:
3-5 týdnu
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.