Křeslo rozkládací moderní designové s opěrkou OKEY 100

Křeslo rozkládací moderní designové s opěrkou OKEY 100

Designový moderní křeslo rozkládací s úložným prostorem a opěrkou, š/v/h 1140/770/1030, HR pěna, vysoká kvalita, potahy z látky, eko kůže a kožená

Potahové materiály třídy A Potahové materiály třídy B Potahové materiály třídy C Potahové materiály třídy D Potahové materiály třídy E Potahové materiály třídy F Potahové materiály z přírodní kůže

Levná moderní křesla rozkládací s úložným prostorem a opěrkou OKEY 100

Pohodlí a jednoduchost jsou dvě vlastnosti, které vystihují rozkládací moderní křesla OKEY. Pro svou praktičnost a jednoduchý způsob rozkládání se tento model těší se stále většímu zájmu potenciálních zákazníků. Rozkládací křeslo na spaní je vyráběno z nejkvalitnějších materiálů. Měkké pěny a použité vlnité pružiny zaručují neobvykle pohodlné sezení a spánek. V nabídce také kožené křeslo rozkládací. Levné Křesla jsou také v šířkách 70, 80, 90 a 100 cm. Dále jsou v nabidce rozkládací pohovky 110, 120, 130, 140, 150, 160 cm a gauče 170, 180, 190, 200 cm. Celý systém lze doplnit rohem OKEY a vytvořiz tak rohovou sedačku nebo sedačku do U. Vyberte si z široké škály potahových tkanin, přehledně rozdělených do 6 skupin, ale také velice kvalitních EKO kůže a potahy z přírodních kůží. V nabídce také křeslo bez bočnic.

Systém OKEY je chráněn ochrannou známkou OHIM (Office for Harmonization in the Internal Market - Úřad pro harmonizaci na vnitřním trhu)

 

Potahové materiály:  

Špičková inovativní technologie MAGIC HOME, renomovaného Polského světového výrobce, výrazně zvyšuje odolnost proti ušpinění. Snižuje absorpci rozlitých kapalin, kdy se tekutina ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Velice jednoduše odstraníte například čmouhy od propisek, kdy stačí obyčejná guma a klasicky jí „vygumujete“. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový a vaše sedačky jsou nezničitelné! Záruka výrobce 5 LET.

Další špičkovou technologií je CLEANABOO. Tato technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!!

Matrace:         

Matrace ze studené pěny se označují zkratkou HR, což je z anglického High Redilience , to v doslovném překladu znamená „velice pružná“. Vyznačují se velice dobrou pružností, prodyšností, takže skvěle regulují teplotu, Proto právě v zimě vás hřejí a v létě chladí. Jsou také označovány jako zdravotní matrace.

Specifikace:

Rozkládací Ano
Úložný prostor Ano
Šířka 1140 mm
Výška 770 mm
Hloubka
1030 mm
Výška sezení 380 mm
Plocha postele 1020 x 2020 mm
Dodání 3-6 týdnu

Kožení křeslo rozkládací OKEY 100

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Třída A - záruka 2 roky
Záruka:
36 měsíců
Kód:
YAN-927489
Expedice:
3-6 týdnu
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.