Křeslo pro seniory BOBO

Křeslo pro seniory BOBO

Designové moderní křeslo, š/v/h 890/990/-, HR pěna, kvalitní dřevěný rám, vysoká kvalita, potahy z látky a eko kůže

Potahové materiály třídy A Potahové materiály třídy B Potahové materiály třídy C Potahové materiály třídy D Potahové materiály třídy E Potahové materiály třídy F Potahové materiály z přírodní kůže

Čalouněné křeslo pro seniory BOBO

Tv křeslo BOBO Vás zaujme svým elegantním minimalismem na první pohled. Pohodlné sedadlo a tvarované opěradlo mají stylovou základnu ve formě vysokých bukových dřevěných nohou, které zdůrazňují charakter pohodlného křesla BOBO. Levná křesla dokonale zapadnou do všech moderních interiéru, kde přinesou nádech moderního vkusu. BOBO přichází v široké škále barev a potahových látek, což Vám dává možnost zvolit variantu, která dokonale sedne právě Vám! Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat!   

Potahové materiály:  

Špičková inovativní technologie MAGIC HOME, renomovaného Polského světového výrobce, výrazně zvyšuje odolnost proti ušpinění. Snižuje absorpci rozlitých kapalin, kdy se tekutina ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Velice jednoduše odstraníte například čmouhy od propisek, kdy stačí obyčejná guma a klasicky jí „vygumujete“. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový a vaše sedačky jsou nezničitelné! Záruka výrobce 5 LET.

Další špičkovou technologií je CLEANABOO. Tato technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!!

Klasické křeslo BOBO - Specifikace:

Šířka 890 mm
Výška 990 mm
Výška sezení 430 mm
Hloubka sezení 510 mm
Dodání 3-6 týdnu

Malá čalouněná křesla v akci

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Třída A - záruka 2 roky
Záruka:
36 měsíců
Kód:
YAN-929454
Expedice:
3-6 týdnu
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.