Kožené sedací soupravy

Kožené sedací soupravy patří mezi nejkvalitnější a nejluxusnější a proto také cenově dražší, než sedací soupravy látkové nebo z umělé kůže. Nicméně sedací soupravy kožené mají mnohonásobně delší životnost a výdrž, jelikož kvalitní kůži není tak jednoduché zničit. Najdete zde nejen luxusní kožené sedací soupravy, které se dají koupit levně, zejména díky nejrůznějším akcím, výprodejům a slevám, ale také levné kožené sedací soupravy, díky o něco levnějším, ale přesto velice kvalitním materiálům.

Kožené sedačky

Dlouhou životností a luxusním vzhledem se vyznačují sedačky kožené. Kožená sedačka, může být zhotovena v nejrůznějších barvách, stylech a tvarech a k jejich výrobě se používají jen ty nejkvalitnější kůže. Nejběžnější jsou kožené sedačky rohové nebo klasické, popřípadě rozkládací s úložným prostorem. Tyto kožené luxusní sedačky máme v také naší nabídce

Také škála barev je velice široká. Mezi nejoblíbenější barvy klasicky patří bílá kožená sedačka, pak černá a hnědá. Dnešní trendy však požadují i barvy jako fialová, růžová, šedá, červená, zelená či žlutá. Co se týká tvarů tak nemůže chybět samozřejmě klasika, trojsedačka a dvě křesla nebo rohová kožená sedací souprava. Kožené sedací soupravy mohou být také polohovací, rozkládací s úložným prostorem.

Sedačky kožené luxusní

Nabídka je široká, ale pokud vám přesto žádna kožená sedací souprava nevyhovuje nebo je někde za nižší cenu, kontaktujte nás. Rádi vám uděláme individuální nabídku. Podívejte se také na sedací soupravy levné, rohové, rozkládací, do U, rustikální, moderní, luxusní a sestavy. Nabízíme také pohovky, gauče a křesla.

Sedací soupravy kožené

Řadit dle: