Jídelní stoly kulaté a oválné

Kulatá stůl a oválný stůl jsou dnes běžnou součástí nabídky každého moderního obchodu s nábytkem. Není jednoduché se v jejich nabídce orientovat. Ne každý kulatý stůl musí být totiž vždy kvalitní. Proto, abychom vám ušetřili čas a trápení, jsme z té velké nabídky vybrali ty nejkvalitnější a nabízíme je nyní v naše eshopu.

Kulatý jídelní stůl

Velice moderní a žádaný je kulatý jídelní stůl v rozmanitých povrchových úpravách. Směle jej proto můžeme zařadit do kategorie trendy stolování, jelikož jídelní stůl kulatý se svým tvarem hodí jak do velkých tak malých jídelen a kuchyní. Praktické využití má jídelní kulatý stůl nejen v domácnostech, ale například v kancelářích, jídelnách, restauracích a splní veškeré nároky kladené na dnešní stolování. Noblesa a krása, které kulaté jídelní stoly nabízejí, ozvláštní vaše moderní interiéry a stane se centrem a ozdobou vašich interiérů.

Oválný jídelní stůl

Dalším zajímavým tvarem jídelních stolů, který zvýrazní Vaše interiéry je ovál. Oválný jídelní stůl je pro Vás řešením, tam kde kulatý tvar je příliš nepoddajný, obdélníkový vzhled má zas příliš geometrický a přísný tvar, tak nastupuje elegance oválného stolu. Jídelní oválný stůl se svou zaoblenou křivkou, vám dopřeje komfort a stane se působivým prvkem nejen vašich jídelen. Díky svému tvaru má oválný stůl praktické využití jak v umístění interiérů tak i estetická kráse křivek, a osa souměrnosti osloví i ty nejnáročnější zákazníky.

Jídelní stůl kulatý

Řadit dle: