Gauč rozkládací LEXUS

Gauč rozkládací LEXUS

Velice kvalitní designové kožené gauče rozkládací, ZÁRUKA 3 ROKY, š/v/h 2320/900/980, trvalé spaní, barevné varianty, látka EKO kůže

Rozkládací gauč na každotenní spaní moderní designový LEXUS

Potahové materiály třídy A Potahové materiály třídy B Potahové materiály třídy C Potahové materiály třídy D Potahové materiály třídy E Potahové materiály třídy F Potahové materiály z přírodní kůže

Kolekce gauče LEXUS je vyrobená z nejlepších materiálů. Měkká a pružná pěna v polštářích zaručuje neobvykle pohodlné sezení. Sedací části jsou vybaveny Bonellovými pružinami zaručujícími rovnou a pohodlnou plochu nejen k sezení, ale také na spaní. Proto je s LEXUS vhodný jako gauč na každodenní spaní. Další velkou výhodou je možnost, kdy zákazník si může sám navrhnout rozkládací gauč podle vlastního přání. Na žádost zákazníka přizpůsobíme moderní gauč rozkládací LEXUS konkrétnímu interiéru. Nabízíme také jako velkou rohovou sedačku V2, nebo menší rohovou sedačku rozkládací V1, pohovka, křeslo a taburet. LEXUS mužeme očalounit také kvalitní kůži, takže jej můžeme zařadit také mezi kožené gauče. V nabídce je široká škála nejen potahových tkanin, přehledně rozdělených do 6 skupin, ale také velice kvalitních EKO kůže a potahy z přírodních kůží.

Systém LEXUS je chráněn ochrannou známkou OHIM (Office for Harmonization in the Internal Market - Úřad pro harmonizaci na vnitřním trhu)

Potahové materiály:  

Špičková inovativní technologie MAGIC HOME, renomovaného Polského světového výrobce, výrazně zvyšuje odolnost proti ušpinění. Snižuje absorpci rozlitých kapalin, kdy se tekutina ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Velice jednoduše odstraníte například čmouhy od propisek, kdy stačí obyčejná guma a klasicky jí „vygumujete“. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový a vaše sedačky jsou nezničitelné! Záruka výrobce 5 LET.

Další špičkovou technologií je CLEANABOO. Tato technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!!

Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkosti, jsou tyto vhodne sedací soupravy na každodenní spaní. Budete spát každou noc kvalitně a zdravě.

Specifikace:

Rozkládací Ano
Úložný prostor Ne
Šířka 2320 mm
Výška 900 mm
Hloubka
980 mm
Výška sezení 420 mm
Hloubka sezení -
Plocha postele (s taburetem)
1900 x 1400 mm
Dodání 2 - 5 týdnů

Kožené gauče LEXUS

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Třída A - záruka 2 roky
Záruka:
36 měsíců
Kód:
YAN-905322
Expedice:
2-5 týdnu
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.