Designová rohová sedací souprava s křeslem KANON - levá

Designová rohová sedací souprava s křeslem KANON - levá

Designové moderní rohové sedací soupravy s křeslem KANON špičková kvalita, š/v/h 3150/630/1950, 7 polštářů, potahy z látky, eko kůže a kůže

Potahové materiály třídy A Potahové materiály třídy B Potahové materiály třídy C Potahové materiály třídy D Potahové materiály třídy E Potahové materiály třídy F Potahové materiály z přírodní kůže

Designová moderní rohová sedačka s křeslem KANON s 7 polštáři - levý roh

Velice moderní a designově dokonale zpracovaná, až do nejmenších detailů je rohová sedací souprava s křeslem KANON. Ať už to jsou decentně zpracované nízké kovové nožky, nebo nízký profil matrací a také celé rohové sedací soupravy s křeslem, dávají této rohové sedačce s křeslem jedinečný vzhled. I přesto je sezení velice pohodlné. Matrace jsou příjemně měkké, jelikož jsou zhotoveny z kvalitní pěny a vaty. Jsou připevněny na falisté pružiny upevněné v rámu z bukového dřeva, zajišťující potřebnou pružnost. KANON je také ve variantě kožené sedací soupravy, sestavy 3 2 1, 3 1 1, 2 1 1, 3 2 nebo rohová sedací souprava bez křesla, také je možnost koupit samostatné pohodlné látkové i kožené křeslo, gauč, pohovka a taburet. V nabídce je široká škála nejen potahových tkanin, přehledně rozdělených do 6 skupin, ale také velice kvalitních EKO kůže a potahy z přírodních kůží. V nabídce také jako sedací souptava pravý roh.

Rohové sedací soupravy KANON je možno na zakázku upravit podle přání zákazníka. Můžeme podle požadavku změnit rozměry, mékkost sezeni i tvar.

Potahové materiály:  

Špičková inovativní technologie MAGIC HOME, renomovaného Polského světového výrobce, výrazně zvyšuje odolnost proti ušpinění. Snižuje absorpci rozlitých kapalin, kdy se tekutina ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Velice jednoduše odstraníte například čmouhy od propisek, kdy stačí obyčejná guma a klasicky jí „vygumujete“. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový a vaše sedačky jsou nezničitelné! Záruka výrobce 5 LET.

Další špičkovou technologií je CLEANABOO. Tato technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!!

Specifikace:

Rozkládací Ne
Úložný prostor Ne
Šířka 3150 mm
Výška 630 mm
Hloubka
1950 mm
Výška sezení 380 mm
Plocha postele -
Dodání 3 -5 týdnů

Kožené sedací soupravy rohové s křeslem pravé KANON

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Třída A - záruka 2 roky
Záruka:
36 měsíců
Kód:
YAN-904180
Expedice:
3-5 týdnu
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.