Designová rohová sedací souprava BRIX - univerzální

Designová rohová sedací souprava BRIX - univerzální

Variabilní designové luxusní moderní rohové sedací soupravy, špičková kvalita, š/v/h 2950/800/2060, pravolevá, potahy z látky, eko kůže a kůže

Potahové materiály třídy A Potahové materiály třídy B Potahové materiály třídy C Potahové materiály třídy D Potahové materiály třídy E Potahové materiály třídy F Potahové materiály z přírodní kůže

Designová moderní pohodlná rohová sedačka na každodenní spaní BRIX - univerzální

Velice variabilní a flexibilní designová rohová sedací souprava na každodenní spaní BRIX je díky velice jednoduchému systému spojování modulů, hned několik variant čalouněného nábytku najednou. K dispozici máte pohovku, 2 křesla a 2 taburety. Z nich můžete vytvořit rohovou sedací soupravu jak pravou, tak i levou a to libovolné velikosti, pohodlné letiště se spací plochou 192 x 206 cm nebo třeba sestavu 3 2 s taburetem. Kombinací je bezpočet a jedinou hranicí je jen prostor a vaše vlastní fantazie. Jedinečný design doplňuje možnost zvolit si buďto stylové nožky nebo praktická kvalitní kolečka s aretací, díky kterým je manipulace s jednotlivými moduly hračkou.

Díky těmto vlastnostem se sedací souprava rohová BRIX, stává ideální sedačkou pro ty, co potřebují flexibilitu nebo jen mají rádi změnu. Specifický moderní design dotváří nízké zádové opěrky. Díky jejich speciálním stavitelným mechanismům a měkké a kvalitní pěně, si pohodlně opřete celá záda a dokonce i hlavu. Matrace se vyznačují velikou kvalitou a díky bonelovým pružinám, z kterých jsou vyrobené, nehrozí prosezení a modulová sedací souprava BRIX vám bude sloužit po dlouhou řádku let. BRIX je také ve variantě kožené sedací soupravy. V nabídce je široká škála nejen potahových tkanin, přehledně rozdělených do 6 skupin, ale také velice kvalitních EKO kůže a potahy z přírodních kůží.

Systém BRIX je chráněn ochrannou známkou OHIM (Office for Harmonization in the Internal Market - Úřad pro harmonizaci na vnitřním trhu)

Potahové materiály:  

Špičková inovativní technologie MAGIC HOME, renomovaného Polského světového výrobce, výrazně zvyšuje odolnost proti ušpinění. Snižuje absorpci rozlitých kapalin, kdy se tekutina ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Velice jednoduše odstraníte například čmouhy od propisek, kdy stačí obyčejná guma a klasicky jí „vygumujete“. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový a vaše sedačky jsou nezničitelné! Záruka výrobce 5 LET.

Další špičkovou technologií je CLEANABOO. Tato technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!!

Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkost

Specifikace:

Rozkládací Ne
Úložný prostor Ne
Šířka 2950 mm
Výška 800 mm
Hloubka
2060 mm
Výška sezení 380 mm
Plocha postele 1920 x 2060 mm
Dodání 3 -5 týdny

Kožené sedací soupravy rohové BRIX - pravolevá

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Třída A - záruka 2 roky
Záruka:
24 měsíců
Kód:
YAN-904512
Expedice:
3-5 týdnu
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.