Čalouněné křeslo ORIN

Čalouněné křeslo ORIN

Křesla do obývacího pokoje ORIN , ZÁRUKA 3 a 5 LET, š/v/h 1240/930/520, TOP kvalita, mnoho barevných variant.

Potahové materiály - Náš TIP: Jak vybrat potahová materíál. Při objednávce zadejte ve 3. kroku objednávky do poznámky!

 

Nabídka tkanin Standart   Nabídka ekokůží Standart   Nabídka tkanin Cleanaboo   Nabídka Italských tkanin nejvyšší kvality Sempersa

Potahové materiály

CLEANABOO technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 3 roky!!! Další v nabídce je špičková potahová látka PERSEMPRA. Díky technologii NANO STOP SYSTEM, výrobce dosáhl u těchto tkanin špičkových parametrů s odolností proti oděru až 165 000 cyklů. Na produkty s touto tkaninou dáváme záruku 5 let!!! Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!! Zaplaíte pouze rozdíl v ceně látky.

Čalouněná křesla do obývacího pokoje

Luxusní čalouněné křeslo ORIN, které Vám nabízí kupsedačku.cz, jako další plnohodnotné sezení k sedací soupravě. Křeslo je celo čalouněné včetně zadní strany, je tak vhodné i do prostoru. ORIN se vyznačuje především moderním vzhledem a stylovou elegancí. Pohodlné křeslo ORIN má podstatně vyšší opěrnou část, než je běžně obvyklé, což zvyšuje celkový komfort při jeho užívání. Boční podloketníky jsou měkce polstrovány. Na dřevěném rámu jsou připevněny pružiny faliste a na ně je nalepena bonellová matrace, což je zárukou vysoké kvality a především dlouholeté životnosti našeho křesla. Barevné varianty jsou šedá, bílá, černá, hnědá, červená, zelená, fialová, oranžová a mnoho dalších. Moderní křeslo může být součástí Sedací soupravy ORIN. Podívejte se na vzorníky STANDARD, CLEANABOO a PERSEMPRA. Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat!

 Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkosti, jsou tyto sedací soupravy vhodne i na každodenní spaní. Budete spát každou noc kvalitně a zdravě.

Sedací soupravy s křeslem - specifikace:

Rozkládací Ne
Úložný prostor Ne
Šířka 1240 mm
Výška 930 mm
Výška sezení 430 mm
Výška opěradla: 490 mm
Šířka boční opěrky: 300 mm
Hloubka sezení 520 mm
Dodání 3 - 7 týdnů

Křeslo

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Standart - záruka 2 roky
Záruka:
až 5 let
Kód:
TOM-918257
Expedice:
3 - 7 týdnů
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.