Rohová sedací souprava rozkládací HIPNOZA - pravá

Rohová sedací souprava rozkládací HIPNOZA - pravá

Moderní rozkládací sedací soupravy rohové s úložným prostorem, š/v1,v2/h 2740/760,790/1770, stavitelné opěrky hlavy, potahy z látky, eko kůže a kožené

Potahové materiály třídy A Potahové materiály třídy B Potahové materiály třídy C Potahové materiály třídy D Potahové materiály třídy E Potahové materiály třídy F Potahové materiály z přírodní kůže

Kvalitní sedací soupravy rozkládací s úložným postorem HIPNOZA - pravý roh

Hipnoza je moderní designová rohová sedací souprava rozkládací s úložbým prostorem, která kromě typicky relaxační funkce, je vybavena  funkcí rozkládaní, je tedy vhodná jako sedací souprava na každodenní spaní. Proto jí ocení náročnější klienti, kteří upřednostňují nejen vkus a přepych, ale také i funkčnost. Další výhodou jsou pohyblivé opěrky hlavy umožňující pohodlně odpočívat.
Pro výrobu bylo použito bukové dřevo a vysoce kvalitní pěna. V sedací části byla použitá pružina typu bonel a v polštářích silikonová výplň. Všechny tyto materiály přispívají k tomu, že Hipnoza patří k obzvlášť pohodlné rozkládací sedací soupravě s úložným prostorem. V nabídce také jeko rozkládací sedací souptava levá.

Potahové materiály:  

Špičková inovativní technologie MAGIC HOME, renomovaného Polského světového výrobce, výrazně zvyšuje odolnost proti ušpinění. Snižuje absorpci rozlitých kapalin, kdy se tekutina ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Velice jednoduše odstraníte například čmouhy od propisek, kdy stačí obyčejná guma a klasicky jí „vygumujete“. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový a vaše sedačky jsou nezničitelné! Záruka výrobce 5 LET.

Další špičkovou technologií je CLEANABOO. Tato technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!!

Matrace:                        Benellová matrace

V matraci jsou použity bonellové pružiny, vyrobené z vysoce kvalitního drátu. Bonellové pružiny jsou konstruovány tak, že průměr pružiny ve střední části je menší než průměr na krajích pružiny. Tato konstrukce umožňuje progresivní pružnost matrace (zatížení matrace vyvolává malý odpor pružiny). Díky skvělým ergonomickým vlastnostem a odvádění vlhkosti, jsou tyto vhodne sedací soupravy na každodenní spaní. Budete spát každou noc kvalitně a zdravě.

Specifikace rohové sedačky:

Rozkládací Ano
Úložný prostor Ano
Šířka 2040 mm
Výška 800 mm
Hloubka
1400 mm
Výška sezení 340 mm
Plocha postele 2000 x 1400 mm
Dodání 3 -5 týdny

Kožené sedací soupravy rohové HIPNOZA - pravá

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Třída A - záruka 2 roky
Záruka:
36 měsíců
Kód:
YAN-905104
Expedice:
3-5 týdnu
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.