Pohovky

Koupi luxusní pohovky získáte místo nejen pro denní odpočinek a spánek, ale například také nouzové místo pro přespání. Moderní pohovky jsou proto velice praktické třeba do kuchyně, pracovny, pokoje pro hosty, ale také velice dobře poslouží jako místo ke sledování televize.

Pohovka pro každodenní spaní

Pokud máte k bydlení pouze malinký pokoj a bojujete o každý centimetr prostoru, kvalitní pohovka na spaní je jedinečným řešením vaší situace. V nabídce najdete nejen látkové pohovky, ale také kožené, rozmanitých barev, vzorů a tvarů. Pohovka pro každodenní spaní je prostě skvělým řešením.

Pohovka s úložným prostorem

Ne málo úložného prostoru, která hlavně v malém bytě je vždy zapotřebí, vám nabízí pohovka s úložným prostorem. Prostor vám poslouží pro uložení nejrůznějších věcí a přitom je budete mít stále vždy rychle po ruce, jelikož přístup je velice jednoduchý.

Nabídka je opravdu pestrá a najdete zde nejen klasické, ale také luxusní pohovky. Pokud však vám žádna z pohovek, nevyhovuje nebo je někde za nižší cenu, kontaktujte nás. Rádi vám uděláme individuální nabídku. Podívejte se také na sedací soupravy levné, rozkládací, do U, kožené, rustikální, moderní, luxusní a sestavy. Nabízíme také kožené pohovky, gauče, válendy a křesla.

Řadit dle: