Moderní pohovka OSCAR

Moderní pohovka OSCAR

Luxusní desindové moderní malá pohovka, špičková kvalita, š/v/h 1710/850/950, potahy z látky, eko kůže a kůže, barevné varianty

Potahové materiály třídy A Potahové materiály třídy B Potahové materiály třídy C Potahové materiály třídy D Potahové materiály třídy E Potahové materiály třídy F Potahové materiály z přírodní kůže

Pohovky OSCAR - malé designové luxusní

Pohovka OSCAR patří mezi velice pohodlné moderní pohovky, vyrobena podle posledních designových trendům. Na úzkých nožkách je tenký pevný rám ústící do tenkých bočnic. Na něm je tenká příjemně měkká matrace, která je zhotovena z velice kvalitní pěny a vaty. Ta je pak připevněna na falisté pružiny, upevněné v rámu z bukového dřeva, zajišťující potřebnou pružnost malé pohovky OSCAR. Tato kombinace zajišťuje maximální pohodlí a dlouhou životnost! V nabídce také jako kožená pohovka, gauč a látková i kožená sedací souprava. V nabídce je široká škála nejen potahových tkanin, přehledně rozdělených do 6 skupin, ale také velice kvalitních EKO kůže a potahy z přírodních kůží. OSCAR se dá se použít také jako rohová pohovka.

Potahové materiály:  

Špičková inovativní technologie MAGIC HOME, renomovaného Polského světového výrobce, výrazně zvyšuje odolnost proti ušpinění. Snižuje absorpci rozlitých kapalin, kdy se tekutina ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Velice jednoduše odstraníte například čmouhy od propisek, kdy stačí obyčejná guma a klasicky jí „vygumujete“. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový a vaše sedačky jsou nezničitelné! Záruka výrobce 5 LET.

Další špičkovou technologií je CLEANABOO. Tato technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!!

Specifikace:

Rozkládací Ne
Úložný prostor Ne
Šířka 1710 mm
Výška 850 mm
Hloubka
950 mm
Výška sezení 430 mm
Plocha postele -
Dodání 3 -5 týdny

Malá kožená rohová pohovka OSCAR

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Třída A - záruka 2 roky
Záruka:
36 měsíců
Kód:
YAN-904594
Expedice:
3-5 týdnu
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.