Luxusní rohová sedací souprava s křeslem ROMANCE - pravá

Luxusní rohová sedací souprava s křeslem ROMANCE - pravá

Designové luxusní moderní rohové sedací soupravy s křeslem, špičková kvalita, š/v/h 3220/840/1940, 4 polštáře, potahy z látky, eko kůže a kůže.

Potahové materiály třídy A Potahové materiály třídy B Potahové materiály třídy C Potahové materiály třídy D Potahové materiály třídy E Potahové materiály třídy F Potahové materiály z přírodní kůže

Luxusní rohová sedačka s křeslem ROMANCE s 4 polštáře velice pohodlná - pravý roh

Pohodlná rohová sedací souprava s křeslem ROMINA s velice komfortním posezením, právě díky pružné a měkké kvalitní pěně a s široké sedací ploše.  Díky těmto vlastnostem se sezení v sedací soupravě rohové s křeslem ROMINA stává potěšením a budete se cítit odpočatě. Specifický moderní design dotváří nízké zádové opěrky. Díky jejich speciálním stavitelným mechanismům, si pohodlně opřete celá záda a dokonce i hlavu. Matrace jsou připevněny na falisté pružiny upevněné v rámu z bukového dřeva, zajišťující potřebnou pružnost. ROMINA je také ve variantě kožené sedací soupravy, nebo rohová sedací souprava, také je možnost koupit samostatné pohodlné látkové i kožené křeslo a pohovku. V nabídce je široká škála nejen potahových tkanin, přehledně rozdělených do 6 skupin, ale také velice kvalitních EKO kůže a potahy z přírodních kůží. V nabídce také jako sedací souptava s křeslem levý roh. Rohové sedací soupravy ROMANCE je možno na zakázku upravit podle přání zákazníka. Můžeme podle požadavku změnit rozměry, mékkost sezeni i tvar.

Systém ROMANCE je chráněn ochrannou známkou OHIM (Office for Harmonization in the Internal Market - Úřad pro harmonizaci na vnitřním trhu)

Potahové materiály:  

Špičková inovativní technologie MAGIC HOME, renomovaného Polského světového výrobce, výrazně zvyšuje odolnost proti ušpinění. Snižuje absorpci rozlitých kapalin, kdy se tekutina ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Velice jednoduše odstraníte například čmouhy od propisek, kdy stačí obyčejná guma a klasicky jí „vygumujete“. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový a vaše sedačky jsou nezničitelné! Záruka výrobce 5 LET.

Další špičkovou technologií je CLEANABOO. Tato technologie výrazně snižuje absorpci rozlitých kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. Změnu tkaniny i barvy si můžete upravit přímo na míru a podle vašeho přání vám ji objednáme u výrobce. Změna je zcela ZDARMA!!!

Specifikace:

Rozkládací Ne
Úložný prostor Ne
Šířka 3220 mm
Výška 840 / 980 mm
Hloubka
1940 / 2090 mm
Výška sezení 420 mm
Plocha postele -
Dodání 3 -5 týdny

Kožené sedací soupravy rohové s křeslem ROMANCE - pravá

Potahové materiály - Třídy:
Mat. Třída A - záruka 2 roky
Záruka:
36 měsíců
Kód:
YAN-904473
Expedice:
3-5 týdnu
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.